nisan siparişi

<12>

Ynt: nisan siparişi

04/07/2011 12:42:00

hilal, çok büyük bir fırsatı kaçırdın

04/07/2011 12:47:00

kostebek kuki/betul sayın.

04/07/2011 12:51:00

Hilalcim Elmer ve Renkler için söyledim ben onu, Renkler ve Hava küçük kitaplardan ve her sayfada 1 cümle var.

Elmer keyifli bir kitap, onu sevecektir. Pardon seviyormuş zaten:)))

Özellikle kız annelerine iki öneri:

İdil'in Dağınık Saç Günü
Süslü Püslü Prenses

Her iki cinse birden:

Anne Ben Kimim?

Şu anda aklıma gelenler:)))

04/07/2011 12:52:00

evet,
idil'in dagınık sac gunu.

abla bayılıyordu,
arada okuruz hep.
unutmusum onu:)

04/07/2011 12:53:00

nil,

iki farklı sehirden,
iki farklı kadının eli hep mi aynı kitaplara gider,
ilginc ve sasırtıcı.

04/07/2011 13:42:00

çikolata; andre netria&marisa nunez'in çikolatası mı?

04/07/2011 15:08:00

İÇA'cım:)))

Rosa evet, Nunez'in Çikolatası ama Helga Bansch'la birlikte bizdeki.

04/07/2011 16:02:00

Böyle hazır listeler iştahımı kabartıyor... Ellerinize, yüreğinize sağlık...

"Bil Bakalım Seni Ne Kadar Seviyorum" kitabına ben bayılıyorum, çok seviyorum ordaki küçük tavşanı ben yaa, Loran'da o hareketleri yaparken tam bir tavşan oluyo, kolları iki yana açıp "işte buuu kakaaar" deyişine bayılıyorum. Umut sever mi, sıkılır mı bilmiyorum ama ben çok eğleniyorum, o kitaba ayrı bi sempatim var, Loran sevmeseydi de ben kendi kendime okurdum onu :)))

"Maymun Kral" Loran çok seviyor bunu, resimleri vs çok iyi, yalnız ben hikayeyi değiştiriyorum, maymunun gruptan ayrı kalmasını dışlanmak değil, o ormana gittiğinde zaten arkadaşları toplanmıştı gecikmek gibi, çamura bulanma kısmını da korkutmak değilde, oyun/eğlenmek için girdiler diye anlatıyorum şuan. Zaten bizim ki için şuan çamur olayı resmen eğlence. Özetle bu kitabı Loran çok seviyor.

"Yataktan düşen ayıcık" ben ısınamadım henüz ona, belki sayılara ve tekerleme gibi akışlara aşina olduğunda yıldızı parlayacaktır ama bu aralar elimiz gitmiyor ona.

"Sihirli Mısır Tanesi"ni çok sık okumadık, sıra gelmedi, umarım sever. Birde Koyun Russel'lar var, Loran henüz çok yüz vermiyo ama ben Koyun Russel'ı seviyorum... "Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor" ve "Minik Balık Okyanus Macerası"nı da çok çok seviyoruz.

Yok böyle olmuyo iş uzuyo, bir ara evdeki kitapları derleyip, tek tek kritik yapmalı bence de.

05/21/2011 09:17:00

Sizleri okuyunca şok geçirdim. Siz kitap kurdu değilsiniz, kurabiyeleri kocaman kocaman yutan kurabiye canavarı gibi kitap canavarısınız :) Çok özendim. Kızım 3 aylık umarım biz de ileride bol kitaplı günlerde keyif alacağız. Listenizden bir tek Köstebek Kukiyi biliyorum. Arkadaşlarına kötü davranan kukinin başına gelenler. ben okulda zaman zaman birinci sınıftaki öğrencilerimle okuyorum (pdr uzmanıyım).

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...