Tüm ülke genelınde Flashmob önerisi

Ynt: Tüm ülke genelınde Flashmob önerisi

02/20/2012 09:53:00

meme kanseri içim pembe bileklikler vardı mesela o tarz birşey olabilir belki..

02/20/2012 09:55:00

aylinannenin dediği gibi yasal bir engel yoksa, Muğla üniversitesinden de biz katılabilriiz öğrencilerle. pasifloren sembol önerilerini sonsuz destekliyorum, çok akıllıca ve çarpıcılar. kesin katılım sözü verebilmek için yasal/yasak konularının netleşmesini bekliyorum.

02/20/2012 09:57:00

bu zamana kadar yapılan flashmobların nasıl yapıldıgını gruplara danışıp gerekırse ızın de alabılırız bence.

02/20/2012 10:03:00

ayrıca falshmob işinde lösev'den de destek alınabilir. onlar da katılım sağlayabilirler. ne kadar çok insan, o kadar çok dikkat. 

02/20/2012 10:17:00

şimdi bunun için herkes kendı şehrınde bulunan,katılım saylayabılecek sosyal grupları toparlasa,ya da face de etkınlık açsa,bu girişimlerı de burda paylaşsa nasıl olur???

02/20/2012 10:18:00

Ben annesivedefnesi'ne yazdım öğleden sonra bakacak zaten. Fakat biz tam olarak sağlıkla ilgili bir şeyin reklamını mı yapıyoruz emin değilim. Bir rant ya da kar elde etmeyi gütmediğimizden bence reklama girmiyor. O daha çok ilaç vb. durumlar için gereklidir diye düşünüyorum ki onların da reklamı yasak zaten. Bizim yaptığımız daha çok sağlık sistemindeki bir eksikliğe ve ihtiyaç duyanlara dikkat çekmek gibi geliyor bana. 

02/20/2012 10:20:00

psychomom bence bu tür bir girişim için ilk önce annesivedefnesi'nin yasallıkla ilgili açıklamasını bekleyelim. sonra bir tarih ve sembol kararlaştırıp sosyal medyaya ve yazılı-görsel basına yüklenmeye başlayalım. ulaşabileceğimiz STK'lara ulaşmaya çalışalm. 

Böylesi daha sağlıklı olmaz mı?

belki biz bu arada nerelere ulaşmalıyız onlar için fikir jimnastiği yapabiliriz.

02/20/2012 11:00:00

Farklı konularda görüşüldü mü bu konu başlığında ele alınabilir mi  bilmiyorum ama naçizane önerim:  Bugün kurumsal  şirketlerin pek çoğu tarafından sosyal sorumluluk projeleri çok etkili şekilde yürütülmekte. Bu projelerde hem reklam hem flashmoblar kullanıldığı için bu iki hedef konuda herhangi bir kurumsal bir şirkete bizim tarafımızdan yapılacak sosyal sorumluluk projesi önerisi içinde gerçekleştirilebilinir. Böylece yasal ve diğer şartlar için kolaylıklar sağlanabilinir.

Bir fikir tabi...

02/20/2012 12:41:00

LÖSEV'e ulaşmak ve onları da olaya katmak çok iyi fikir zaten amaçları ilik donörlüğünü arttırmak yıllardır.

02/20/2012 12:43:00

Arkadaşlar Lösev Antalya da resmen ölü,il temsılzısını buldu arkadasım,çalışıyorum ılgılenemem dıyor,burda bı hareket yok,İstanbul Ankara farklı olabılır tabı..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...