ordan burdan şurdan:))

03/13/2012 21:15:00

ööff daral geldi kızlar yaf,ösledim sizide valla,az uzak kalalım ana sayfadan burdan gülük sohbetler yapalım,içim şişti valla,bebelerle ilgili özel şeyleri ilgili başlıklara yazarız.tabi büyüttük sıpaları sorunlar azaldı unuttuk birbirimizi:))biz pek mutluyuz bu ara ela hanımla Allah bozmasın:))diş miş bişey kalmadı gibi,deli gibi oynaşıyoruz koşturyoruz,bazen bakıcıdan gelmek istemiyor sıpa kapıyı açınca bi annneeee diyor gülerek geri kaçıyor içeri çok bozuluyorum:(((

Ynt: ordan burdan şurdan:))

03/13/2012 21:17:00

haha ben araya kaynayım mı:D

bozulma kuzumm ne bozuluyosunn...sana anneeee diyor farkındaysn:D

03/13/2012 21:18:00

benimi takip ediyon sen :)))he organik bi ordan kurtarıyoz zati:))

03/13/2012 21:23:00

hee dikizdeyim:DDDD

1 -0 öndesin ;)

03/13/2012 21:24:00

Bu aralar annem bende evde kaliyor yigit o yuzden....her gun camdan anesine kocaman gulucuklerle el saliyor....aksamustude yolumu beklyor sipa....kapiya gelincede anne diyip oda kaciyor nedense oyunmu istiyor ne....:-)

Bende bitap dusmus halde birkac numara yapiyorum....

03/13/2012 21:26:00

:)))senin işin zor be dileğim korkutmak gibi olmasın:))sana sil baştanmı yapacaz şimdi ekime:))

03/13/2012 21:29:00

infox hamilemisin sen

ayrıca kızımı sütten kesicem bunu yalnız başına başaan varmı:(

03/13/2012 21:29:00

Yahu ben sizinle arkadas biliyodum kendimi, e ara sildiniz beni :) Kimbilir kimler kimler siliyor da farketmiyorum :P

Batu aksam ben gelir gelmez "memeeee!" diyor ve düğmelerimi acmaya calısıyor, biz hala bu durumdayiz. Hafta sonu meme hic aklına gelmiyor ama hafta ici saatlerce ayrı kalınca nedense beni görünce aklına ilk meme geliyor :)

Infox, 15H mi görüyorum orda :) Tebrikler, hem kararın hem bebegin kendisi icin, cok özeniyorum ikinci tura dönenlere :)

03/13/2012 21:30:00

aa hiç farketmemişim ekim 2010 annelerinden ikinciyi bekleyen varmış:))tebrikler ..

03/13/2012 21:33:00

ya bende haftasonu toplantıdaydım.bizim oglan bakıcıda kaldı.Şimdi normalde biz gece bir-iki kez uyanıyoruz süt içiyor uyuyor.fazla uyanık kalmıyoruz ama sonucta ben deliksiz uyumuyor kalkıyorum.tabi toplantıda cocuk yok aksam gec yattık ama sabah sekize kadar deliksiz uyku sabah herkes uykusuzuz diye dolanıyor ben cin gibi:)

03/13/2012 21:33:00

Biz cocuk olmadan nasılmısız unutmusum ben:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...