ordan burdan şurdan:))

Ynt: ordan burdan şurdan:))

04/11/2012 17:01:00

Anneler,

1 yas kontrolunde goz muayenesi yaptirdiniz mi cocuklariniza?

04/11/2012 19:55:00

evet. malesef yaptırdım. bu kadar acılı olduğunu bilmiyordum. bilseydim, bozuk olursa olsun diyip 2 yaşdan önce gitmezdim. yarım saat arayla 2 damlayı 3 defa damlatıp gelmemi söylediler. bu çocuk neden bukadar yıktı ortalığı acaba diyip bide kendime damlattım. sonra da küfür ettim doktora. nasıl bir acı. ağlıycaktım. son damlayı damlatmadan götürdüm muayeneye. bişeyi yok. dedi. semt polikliniğine gitmiştim. bugun öğrendim sabah gülben de , devletşah söyledi. çocuk göz doktoru varmış meğer:(

04/11/2012 20:09:00

Evet ben de orada dinledim zumre ama bu cocuk goz dr. Nerede acaba? Bir arastirmak lazim

04/11/2012 20:22:00

Devletsah'in sitesinde yaziyor adi doktorun: Sule Ziylan yeditepe universitesi

04/11/2012 20:43:00

biz yaptırdık göz kontrolü. Bir sorun çıkmadı. İlerleyen yaşlarda tekrar götürücem. Baba tarafında göz bozukluğu var malesef:s

04/11/2012 20:51:00

biz de göz kontrolü yaptırdık ama ilaç falan damlatmadı.odası oyuncak dolu bi dr zaten.sıkıntısızdı yani. bizim dr da şule ziylan

04/12/2012 05:41:00

Evet evet turkuaz naz damla felan yapmiyormus sule zilyan cok sukur. Travmatik halageliyor bizde testler. Birkan tahlilini 3 seferde yaptirabildik. Simdi hastanenin kapisindan girdigimiz anda aglamaya basliyor cocuk :)

04/12/2012 12:32:00

kendimemi küfredeyim doktorlara mı bilmiyorum. yoksa sorgulamayan kocaya mı.
bu kadar hassasım ruhu zedelenmesin diye. yine de en saçma muayeneler başımıza geldi.
ilk çocuk her şartta, deneyim oluyor. off allahım

04/12/2012 13:31:00

çok beğendik biz şule hanımı çok sıcak ve halden anlıyor.oyunla geçti muayene.istanbulda herkese tavsiye ederim.zaten onu da burdan bir arkadaşım tavsiye etmişti sağolsun

04/12/2012 13:57:00

Mihrim büyük oğlum 70 aylıkken okula başlayacak düşündükçe tüylerim ürperiyor.:(((

Ben ne büyüğüne nede küçüğüne göz muayanesi yaptırdım.Çocuk doktorumuz hiç gerek duymadı.Oğuz geçen sene gözüne darbe aldığından dünya göz hastanesine gitmiştik orada kontrol ettiler birşeyi yok dediler.

Dünya göz hastanesini tavsiye ederim.Çocuk oyun alanı var muane esnasında çocukların dikaktini çekmek için etraf oyuncaklarla dolu ve damla filan damlatmadılar mikroskop gibi birşeye baktırıp muane ettiler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...