ordan burdan şurdan:))

Ynt: ordan burdan şurdan:))

03/13/2012 21:45:00

:))doğrusun dilek:)))aslı bende seneye kreş düşünüyorum etrafımdakiler cani anne muamelesi yapıyorlar bana:(((ama evde hiiiç kafam rahat değil,kim baksa bi sorun oluyor takacak,yüze bişeyde diyemiyorum kolay kolay beni kreş paklar napiim:((ezgim 1,5 yaşında başlamıştı hiç sorun yaşamadk bu 2 yaşında olacak

03/13/2012 21:46:00

benimki emzik emmiyor öyle uftan anlayacak gibi değil :)kıyafetimi kendi açıyor bide yani

03/13/2012 21:46:00

Bizim daha meme, emzik, biberon hepsi duruyor... Bırakırken tavsiyelerinize şiddetle ihtiyacım olacak...
Yalnız deliksiz uyku iyiymiş Meryem, maşallah, bu bile memeyi bıraktırma için geçerli bir sebep aslında, zira uykusuz her gece, yorgun ölesiye...

03/13/2012 21:47:00

Mini tek baina zor....ben bursada kalabalikta biraktirdim biri aldi oteki birakti oyaladilar hep

03/13/2012 21:49:00

ben çalışmaya başlayacağım için kestim ama deliksiz uykuyu da çok özlemiştim doğrusu..

03/13/2012 21:51:00

infox adını bilmiyom ama hayırlı olsun yeni bebiş çok zor olmazmı ya cesaretinden dolayı tebrikler

Kreşi ben de 2 yaşında yarım gün düşünüyorum, ne  zaman uyum sağlarsa  o zaman tam güne döneriz diyorum.. Ne caniliği canım.. cocugun akranlarıyla birlikte olması, cocuk gelisiminde anlayan birilerinin igilenmesi ne güzel işte :)

Meryemcim bakıcı aklıma geldi ama o da zor canım yaa hiç tanımadıgın birine bırakıcaksın. bir de bakıcı nereye kadar yetecek yeri geliyor ben yetemiyorum masala. orda egitimini almış kişilerle olur diye düşündüm. konuştugum kreşlerden birini işleten cocuk psikiyatrıymış ve cok ikna edici konuştu. ilk başta birebir ilgilenip 18 aydan sonra cocuklarla aktiviteye gecireceklermiş. tabi bir süre bende gidicem.
mihri zaten en erken 18 ay dediğim gibi basta deniycem yarım gün ve benle birlikte sonra duruma göre bakıcam artık ama sizin de fikirlerinizi öğrenmek istedim.
çok zor bu çocuk yetiştirmek yaww Dilek walla çok cesaretlisin canım tebrik ederim seni...

03/13/2012 21:54:00

bende bartolin kisti oluşmuştu çook antibiyotik kullandım sağlamda korunmadığım için ödüm koptu günüm geçince çok şükür hamile olmadığımı duyunca mutluluktan 4 köşe oldum:)

03/13/2012 21:54:00

bende artık bakıcıyla gidebileceği haftada bir kaç saatlik oyun gurubu arıyorum..evde zaptedilmiyor artık babamızz oglanın bezden ayrılmadan krese verilmesine cok karsı,bebeklerin poposu pişikli oluyor,bakmıyorlarmış diyor ama tabi o krestekilerin insafına kalmış...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...