ordan burdan şurdan:))

Ynt: ordan burdan şurdan:))

03/13/2012 21:54:00

ben aşırı derecede kreş savunucusuyum,ezgide çok olumlu gitti çok iyi öğretmenler denk geldi belki ondandır ama evde geçen zaman boşa geçiyr gibi ha benimle olsa neyse ama elin kadınıyla ki burada çocuk bakanlar şehrin insanı yani yerli kadınlar :(((bi arkadaşım var 4,5 sene anasınıfı öğretmenliği yaptı lise mezunu usta öğretici olarak çalışmıştı bu sene müsait değil seneye müsait olursa o bakacak yoksa doğru kreşe:((

03/13/2012 21:57:00

aslı sana akıl veriyorum sor bakalım ben bakıcı tutabildimmi güvenipte cıkk yapamadım kemerdeki tek akrabamız olan eltim bakacak rüzgar yengesine bayılıyor bizimde aramız çok iyi ama yinede zor geliyor bırakmak..

03/13/2012 21:58:00

bakıcıyla gidecekse zaten sorun olmaz Julide sonucta o ilgilenebilir. bence ilgilenmeyenler her türlü aynı tavrı gösterebilir. bana da annem cok kızıyor.. cocugu gönderip dayak mı yedirceksin diyor :((
ama hiç tanımadıgım biriyle yalnız basına bırakıp gitmektense egitimini almış insanlara kendi yasıtlarının oldugu ortamda bırakmak daha mantıklı...

03/13/2012 21:59:00

çok zor meryem yaa herkesin huyu suyu farklı.. ben kv ye bile öyle gözüm kapalı bırakamadım hiç her şeyini haızrlayıp cıkıyordum evden işim varsa...
senin de işlerin başlıycak bir çözüm bulman gerek dimi?

03/13/2012 22:00:00

biz yarın anaokulunun haftada 2 gün 2 saat programına başlıyoruz.bakalım nasıl olacak görücez.anne yandaki kafede nöbet tutacak ama olsun:)

03/13/2012 22:01:00

Aaa supermiş ..izmirde bildiğiniz onerebileceğiniz bir yer varmı kızlar..

03/13/2012 22:03:00

Adim dilek mini...bızdik cok tatli masallah allah bagislasin.

Asli benimkisi deli cesareti iste....:-)

Evde hic ilgilenmeycek egitemeyecek biri yerine kres daha iyi olur bencede...ordada cesitli handikaplar var tabi hastalik vs gibi.....bende seneye dujsunuyorum ama. Sanirim vermeyecegim....bebebk dogar dogmaz verirsem farkli sorunlar yasayabilir belki digeri 6 aylik olduktan sonra olabilir.....gorecegiz hep birlikte

03/13/2012 22:07:00

evet aslı işler başlıyor şimdilik karar verdik bakalım eltim bakacak alışsınlar diye gönderiyorum ara ara o geliyor sık sık şimdilik sorun yok köpekleri vardı evde onu çıkarttılar sigara içiyordu onu bırakıyor şimdi yani o da çabalıyor inşallah sorunsuz altından kalkarız.kemerde rüzgar yaşıtı için kreş yok maalesef..

03/15/2012 21:13:00

kızlar bi toplasın bakiim bşiy sorcam..
şimdi cumartesi kocanın kuzeninin kız isteme olayı var bunlar topluca kusadasına gelecek kv ile birlikte. bizim de gitmemiz gerekiuor(kusadası bodruma 2 saat mesafe) ama hiç gitmek istemiyorum çünkü kv buraya tekrar dönecek diye korkuyorum. ne yapsam bilemedim şimdi masal hasta onu da kullanmak istemiyorum böyle bir duruma. acaba kocaya otelde kalalım o gece geç saatte dönemeyiz mi desem? böylece kv peşimize takılamaz. aklınızda beni yeni bir kv bunalımından kurtaracak fikir var mı?

03/15/2012 21:17:00

:)))canım ya zor iş ama onun kafasında gelmek varsa boşa kürek çekmiş olsun diyeyim:((masal hasta diye gitmezsen bence daha güzel takılır eşine çocuğu göreyim merak ettim ayağına,gece orda kalınca takılmayacakmı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...