ordan burdan şurdan:))

Ynt: ordan burdan şurdan:))

03/15/2012 19:32:00

mihrim be bu gece atasözleri ve deyimler sözlüğü gibi olsun :)))
ıykkkk ne soğuk espiri dimi

03/16/2012 10:31:00

Bensiz kazan kaynatmak he şimdi sizi paklarım ben:)()))))

Aslıcım otelde kalalım dersen eşin bunu kabul edecek mi ? Annemde gelsin yada annemi yalnız bırakmayalım derse ne olacak.Kayınvaliden sizde sürekli kalıyor diyemi istemiyorsun çok karıştığını biliyorum ama oda bir nefes olmaz mı sana ne bileyimdışarı gitmek istediğinde en azından masala bakacak biri olacak.Ben karda soğukta bile mecbur Yağız'ıda yanımda götürmek zorunda kalıyorum.Her sabah uykusu olsada Oğuzu bırakmak için okula onuda kaldırıp götürüyorum dönüşte aynı.Asabi sinirli birşey oldu çıktı valla bırakacak biri olsa hayatta kaçırmam:)))

Mihricim gelelim sana kuzum köy olayını detayını ne kadar biliyorsun. Köyü kuran kişi benim çok samimi olduğum çoksevidiğim 2008 senesinden beri görüştüğüm dostum arkadaşım.Oradan buradan kualktan duyma bilgilerle çok fazla sinirlendiğini görüyorum ama inan kuruluş amacı kötü birşey değildi.

Maksat muhabbet ve yapılan tek dedikodu olayı sadece ve sadece ayşin olayıydı belki onlar bunu konuşmasalardı ortaya bile çıkmayacaktı.Ben köyün üyelerinden değildim haberim bile yoktu.Ama sonradan gördüm ki üy olan arkadaşlarım hepsini buradan yakındantanıdığım ve hepsi görüştüğüm insanlar ve emin ol buradaki hiç bir malzemeye ihityaçları yok.

Savunma gibi düşünme sakın.Seni çok severim ve sevdiğim birinin duyumlarla sevdiğim kişiler hakkında yanlış düşünmesini istemem

Hadi bizde köy kuralım.:)))Ekim 2010 çatlak anneleri  köyü.

Birde ÖZgücüm çok sevindim.Bizim okulunda (Oğuzun gittiği ) yazın oyun grubu başlıyor bende Yağız'ı  oryaa götüreceğim.Etilerde bir oyun grubu buldumşimdilik onu araştırıyorum

03/16/2012 18:16:00

Yawrum Dileğim sensiz olur mu?
son durum şu kocaya otel mevzuunu actım o damantıklı buldu geç saat olacagı için kalmak iyi fikir geldi otele rezervasyon yaptık. hatta onların ahaliye söylemiycez otel olayını. demek ki koca da istemiyor şimdilik gelmesini.
Dilekcim aynen öyle sürekli olması beni bunaltıyor. bir de benim annem de yakınımda oldugu için masalı bırakma sorunum yok. sagolsun geliyor hergün ben de spora oraya buraya gidiyorum. ama öteki türlü sürekli başımda herşeye karısıyor eşimle özelimiz yok tv de hergün dizi izleniyor vs vs. senin de gecen telde dediğin gibi insan kimi zaman yalnız kalmak istiyor çocuguyla basbaşa olmak.. ben 15 ay boyunca bunu cok özlemişim şimdi tekrar o günlere dönmek istemiyorum...
gelelim köyeee.. mihricim kızma bana bende Dilek gibi düşünüyorum açıkcası. Handeyi (nam-ı diğer köy muhtarı) tanıdıgım için değil başka türlü olsa da böyle düşünürdüm. bizde diğerlerinden kacıp buraya sıgınıyoruz bak. onlar faklı bir yol bulmuşlar birbirleriyle iletişim kurmak için. bence bunun nurtiye yansıtılması cok kötü ifadelerle oldu. nitekim burayı uyarmasalardı daha kimbilir ne kadar süre ve kaç kişiyi dolandıracak yalanlarıyla kandıracaktı bu ayşin!! ben hala bu olayı kabul edemiyorum. belki içimizden Ayşe hariç kimse parasını kaptırmadı ama duygularımızı sömürdü ben bunu hazmedemiyorum hazmedemiycem de...

03/16/2012 18:53:00

o zaman sevinelim senin adına aslıcım :)
köy olayından bi haberim.ama belliki tatsız birşey.sormuyorum

03/16/2012 18:56:00

o kadar fena mı ya...Allah sabır versin arkadaşım sana

03/16/2012 19:01:00

aman iyi o zaman.:) benimki üst katımda ama ağzı var dili yok cinsten.

03/16/2012 19:09:00

tipik kv yani.eltin,görümcen falan var mı

03/16/2012 19:14:00

aman maşallah.benim görümcem var.evlenirse eltim d eolacak :)
görümcem iyidir,hoştur ama ara sıra kıskançtıer :)

03/17/2012 08:06:00

Ahh ne guzel boyle sohbetleri yeniden bulmak iyi geldi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...