ordan burdan şurdan:))

Ynt: ordan burdan şurdan:))

03/25/2012 19:31:00

o kadar canım sıkkın o kadar canım sıkkın ki. :(annemle beraber babmın işyerine gittik bu akşam.dönüştü öykü nün uyku saati epey yaklamıştı karnını doyurup uyutacaktım.buradayken annem yapar genelde ama bu akşam ben yedirir-uyuturum dedim.keşke buradaki rutini bozmasaydım :S önce kaseyi döktü ee tamam dedim sesimi çıkarmadım.o panik yaptı ağlamaya başladı :( sonra o ağladıkça zaten sinirli olup da belli etmeyen ben hepten sinirlendim.ağlaması durmadı hızlıca mama sandalyesinden alıp odaya götürcem bu arada epey de kzıarak söylendim.çok korktu.uykusu da geldiği için hassaslaşmış ve mızırdaktı zaten.sakinleştirmem uzun sürdü.içini çeke çeke ağlaması hala gözümün önünde.bir de bu tatsızlıklar olmadan önce de teyzesiyle çok güzel bir oyun kurmuşlardı ve öykü kahkahaları boğuluyordu.ya ne kadar aptalım ve kontrolsüzüm çocuk o kadar keyifliyken nasıl da herşeyi burnundan getirdim resmen  offf offff :((
  bu arada diş  ve hastalık arifesinde.dolayısıyla huysuz.bir de daha önce de bahsettiğim gibi ara ara 2 yaş sendromu çanlarını duyuyoruz.kendimi öylesine kötü,suçlu,mutsuz hissediyorum ki.öykü yü çok üzdüm yok yere. :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

03/25/2012 19:44:00

canım,onlar hemen unutuyor hiç sıkma canını,süreklilği olmadığı sürece temelden etkileyecek şeyler değil bence,öyle etkilese benim kızlar kafayı yemiş olurdu:))kendini üzme boşyere,annesin arada kızacaksın tabiki,bunuda yaşamaları gerektiğini düşünüyorum,biliyorsun zaten bu konuda fikirlerimi daha öncede uzun uzun yazmıştım sana,sabaha hatırlamıcak bile:))elaya böyle davrandığım zaman ağlaması bitsin diye başka şeylere yönlendiriyorum hemen güldürmye filan çalışıyorum hemen değişiyor havası:)bi yerde okumuştum ağlamayı durdurma şeyi neyseişte o daha gelişmemiş oluyormuş bebeklerde,o yüzden kendi kendine susma olayı olmuyormuş,hemen dikkatini dağıtırsam susuveriyor:)

03/25/2012 19:47:00

unutur dimi mihricim ya.o kadar neşeliyken aldım yemek yedrimek için sonra da onlar olunca iyice pişman oldum.son 2 gündür sanrıım fazla yükselttim sesimi.annemdeyim rahat olmam laızm ama ğalama sesi öldürüyor beni bazen.sağol canım arkadaşım ya.yarın herşey geçmiş olacak inşallah

03/25/2012 19:52:00

tabi geçer tatlım,öyle durumlarda olay bitince hemen dikkatini başka bişeye çekmeye çalış,oyuncaktı oyundu neye artık göreceksin hemen değişecek havası:)sorunu cevapladım bi baksana

03/25/2012 19:53:00

sağol canım benim...
yazdım tatlım şimdi.elelrine sağlık

03/25/2012 19:53:00

canım kendin diyorsun diş arifesinde huysuz oluyor diye. sen ne yaparsan yap ağlamak isteyince ağlayacak zaten .kendini suçlama boş yere :)) anormal bir durum yok burda. tabiyki olacak  bunlar :) dert etme. zaten uzun sürmez sabah  kalktığında hatırlamaz bile :) kendini üzmeye değecek bir konu değil canım :) tatlı canına yazık :)

03/25/2012 19:54:00

evet..bu ağlamalr bitiriyor ama beni :( çok üzüldüm işte..ben de gergin ve duygusalım sanırım.
inşallah sabah herşey güzel olacak..çok teşekkrü ederim

03/25/2012 20:01:00

çocuk nihayetinde canım ağlar.eda da ağlıyor bu ara dişten diyorum.. sabır ya sabır diyorum :)

üzülme sabah onun güzel yüzüyle uyanmayı düşün..anneyiz gerginde oluyoruz duygusalda.

03/25/2012 20:03:00

sağol sedacım.evet sabır sabır sabır...Allah hepimize bol bol versin.şu sıralar bolca ihtiyacım olsa gerek

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...