bebeklerimizle burc uyumumuz

<123456>
08/13/2010 08:48:00

ben - terazi
esim - boga
buyuk kizim - oglak
kucuk kizim - balik

-------------------------

cok merak ediyorum yasemin yorumlarini. cok mu karisigiz sence, adam olmaz miyiz? :)

Ynt: bebeklerimizle burc uyumumuz

08/13/2010 08:56:00

Ben astrolog degilim, uzmana sorar gibi sormussun ...

Terazı-Boga zıt kutup cekim alanında yer alıyor (benimle esim gibi Aslan-Kova)
bunlar zıt ama birbirinden vazgecemeyecek birbirini tamamlayan tipler
evliliklerin veya ask-mesklerin cogunda bu zıt kutup iliskisi goruluyor

Oglakla Balık kendi icinde oldukca uyumlu
Sizinle de uyumlu, ozellikle esinle daha da uyumlu gibi gozukuyor

08/13/2010 08:58:00

bu kadari bile yeterli, sagol canim. nerden nasil iliski kuracagimi, nasil arastiracagimi bile bilmiyordum.
guzel seyler soylemissin, sevindim :)

11/29/2010 23:24:00

merhabalar  ben-balık baba-akrep oğlumuz-ikizler biz biraz karışık gibiyiz sizce ordan bakınca nasıl görünüyoor şimdiden tşkkrler

11/30/2010 08:29:00

siz ve esiniz oldukca uyumlu olmalısınız hayatın bir cok alanında
siz duygusal, karar almakta biraz zorlanan, yer yer insanlara darılabilen, kırılabilen, alınabilen yapıda olabilirrsiniz. Hassasiyetiniz, dusunceliliginiz dikkat cekici boyutta olabilir. Baba ise daha cok içinde yasayan, cevreye kendini kolay acmayan, gizemli, karizmatik, bakısları dikkat cekici bir insan olabilir. Duygusal ama duygusal oldugu kadar da hırslı ve hedefe kilitlenmiş.

Oglunuz sizi cok eglendirecek, bunalımlı durumlarda bir numaralı kurtarıcınız olacak. O her daim neseli oyunsever, taklitsever, cenebaz olacak muhtemelen. Yuzune gulucukler konduracak.. dramayı, rol yapmayı da sever ikizler, sizi sık sık deneyebilir. Hemen her dedigini yapmayın, inanmayın... karsısındakını parmagında oynatabılecek bir gucleri oluyor bu cocukların (kızımdan biliyorum)

11/30/2010 12:34:00

aha aslan elden gel tahmın etmıstım zaten
kızınla zorlanabilirsin ilişkinde, aynı cınsıyet zıt burc durumu
oglunla cok iyi anlasırsın
esin sadık ve sevecendir ama her zaman senın isteklerine cevaap veremeyebilir ama seni yumusatır

11/30/2010 12:41:00

MERHABA
ben oğlak
eşim kova
kızım oğlak
bizim uyumumuz nasıl sizce?
teşekkürler..

11/30/2010 13:07:00

Dogal olarak kızınızla aynı dili konusuyor olmasınız ama aslan-aslan gibi oglak-oglak da haylı zorlanır herhalde, komutanın kımde olacagı konusunda.. sakın, sebatkar, ultra mantıklı, disiplinli, cozutmayan insanlar olmalısınız..

esiniz ise sizden cok farklı, hurriyetine duskun, ucuk kacık fikirli, tepkisel olmayan, bazen bir parca heyecansız, cok nesnel bir insan olabilir. Her iki tarafa da olayları akıl ve mantıkla yorumlamaya meyıllı sanırım. Ilgınc kombinasyon, oglak-kova, kolay gozukmuyor ama ilginc..

11/30/2010 13:31:00

merhabalar;

ben:boğa
eşim:balık
kızım:koç

bizim durumumuz nedir ;)
yorum için teşekkürler...

11/30/2010 14:03:00

hepiniz farklısınız, siz toprak burcusunuz, guvenilir, saglam karakterli hossohbet, insanı sasrtmayan
esiniz daha duygusal, hassas, hayata karsı sızın kadar saglam duruyor olmayabilir, daha içten yasıyor belki - su grubu
kızınız hepinize meydan okuyacak hehe -ates

11/30/2010 15:37:00

Yaseminaaa, vaktin olursa bana da yazarsan çooook sevinirim.

Eşim terazi (yükseleni de terazi)
Ben boğa (yükselenim balık)
Oğlum koç (yükseleni yengeç)

Nedir acaba durumlar?
:)

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebeklerimizle Burc Uyumlarımız

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...