bebeklerimizle burc uyumumuz

Ynt: bebeklerimizle burc uyumumuz

11/30/2010 15:44:00

yahu kendımı Rezzan Kiraz gibi hissetmeye basladım sayenizde

esinle sen oldukca uyumlusun, ikinizi de venus yonetiyor, biriniz toprak (sen) oburunuz hava oluyorsunuz, ideal birliktelik. Belki sen bir parca daha inatcı, daha sabit bir tipsin, o daha eglenceli, olayları daha hafife alan bir insan olabilir. Guzellige duskun olmalı ayrıca, sanata, estetige. Oglunla esinin arasında vazgecilmez bir cekim olacak, zıt burc oluyorlar. Seninle de benzeyen yonleri saglam karakter, inat, tutku vb. olabilir.

11/30/2010 16:12:00

bende istiyoruummm:)))
ben yay
eşim terazi
oğlum yengeç

acaba nedir nedir:)

11/30/2010 16:42:00

ben de yorum istiyorum yaseminaaa, pls pls pls :)

karı-koca aslan (d.günlerimiz 2 gün arayla :)
oğluş yengeç (ama gününde doğsaydı ikizler olacaktı, çıkmadı yerinden velet, acep etkiler mi?)

11/30/2010 22:47:00

Evimiz:

anne- ASLAN
baba- KOÇ
oğlan- OĞLAK
kız- YENGEÇ

Çocuklarım annem ve babam oldular, oğlak ve yengeç ama cinsiyet olarak tam tersi. :))

Yorumlarını bekliyorum Yasemin. :)

12/01/2010 23:41:00

ben:boğa
eşim:ikizler
kızım:terazi

bizim durumumuz nedir Rezzan hanımmm :)
yorum için şimdiden teşekkür ederim.. 

12/02/2010 08:09:00

kafam bozuk su an itibarıyla arkadaslar, uygun arada bakacagım.

12/02/2010 18:02:00

hiç önemli değil, neyse canını sıkan umarım halletmişsindir..

çok teşekkür ederiz,

12/05/2010 00:33:00

çok güzel şeyler yazmışşın ve hepsi tamamen doğru bizi bize anlatmışsın sendede birtane ikizler varmış beni çok iyi anlıyorsundur çok zor bir çocuk ama değilmi?Biz hatayı en başında yaptık ama her isteyine cvp verdik ve yaptık şimdide bizi bi güzel parmagına takmış oynatıyor.Ama olsun iyiki varlar ağzına yüregine sağlık SEVGİLER...

12/05/2010 04:10:00

Yasemin harikasin, tesekkurler!

12/06/2010 11:33:00

Evet Aslaneray, cok kurnaz ve insanı istedigi gibi ceviren kısıler oluyor ıkızler, cocukları da oyle, birde benım kızın kıcı yer almaz, gercekten yalvarıyoruz otursun dıye ama oturmuyor

Rica ederim Selecatcıgım, guzel Pazartesiler olsun...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebeklerimizle Burc Uyumlarımız

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...