bebeklerimizle burc uyumumuz

Ynt: bebeklerimizle burc uyumumuz

12/06/2010 12:31:00

İyisin anlaşılan bugün..Bende ertelemiştim sorumu...

Ben : ikizler
Eşim : terazi
Kızım : Yay

Şimdiden teşekkür ederim

12/10/2010 00:29:00

Ben:akrep
kızım:akrep
eşim:oğlak

kızım benim doğum günümde doğdu ve yükseleni de akrep.Bizim uyumumuz nedir sizce,cevaplarsanız sevinirim,teşekkürler

12/11/2010 13:04:00

Merhaba yaseminaaa..

bir şeyler söylemeyi uygun görürsen, ben de yarum istiyorum..

Ben   : Oğlak
Baba : Yengeç
Kızım : Aslan

şimdiden çoook teşekkürler,

12/11/2010 19:06:00

Rabiaelaorhan,

siz babayla oldukca uyumlusunuz. Su ve toprak bırbırınız tamamlayan ıkı burc grubu. Oldukca uyumlu. Kızınız Aslan, ikinizla de bıraz zorlanabılır (tabı kesın yargı yok ama oglak ve yengecı zorlayıcı bır burc) ıstedıklerı olmadıkca sızlerı yonledırebılır ozellıkle babasını (sız daha dısıplınlı bır burcsunuz) babanın kıza zaafı olması yuksek ıhtımal.

12/13/2010 11:33:00

Yaseminaaa  bende yorumlarını alabilir miyim?

Ben  : Aslan
Eşim : Kova
Kızım: Yay

Şimdiden teşekkür ederim.

12/13/2010 11:38:00

Ilk kez karsılasıyorum:
Ben de Aslanım, esim de kova.

Siz ikiniz de ayrı ayrı kızınızla cok iyi anlasacaksınız ama zaptetmekte bıraz gıcluk cekebılırsınız. Yaylar cok ozgur, ani, beklenmedik hareketlerde bulunurlar. Ama gozleri, kalpleri hep guler. Candırlar.

Ama ben asıl sızı merak ediyorum
ben Aslan-Kova evlılıgınde gayet zorlanıyorum. Siz ne alemdesiniz?

12/13/2010 11:54:00

Merhaba,

Ben: Balık
Eşim: Kova
Oğlumuz: Terazi

Bizimki nasıl bir trio acaba?:)
Çok teşekkür ederim.

12/13/2010 12:17:00

Esınızle oglunuz, sizin onlarla anlastıgınızdan/anlasacagınızdan daha iyi anlasıyor olabılırler. (onlar hava-hava sız su oluyorsunuz)
Kova esten muzdarıbım yorumlayamayacagımmmmmm
hatta bunu belkı sız yorumlayabılırsınız?
Sızın esınızla aranızdakı uyum harıkulade olmasa da bırbırınızden ogrenecegınız, katacagınız cok sey var (ard arda gelen burc ılskısı)

12/13/2010 12:59:00

tekrar çookk teşekkürler..vakit ayırdığınız için..

12/13/2010 13:16:00

Ne kadar çabuk cevap vermişsiniz. Çok teşekkür ederim.
Benim burçlar ve astroloji konusunda fazla bilgim yok doğrusu...

Aslında ben kovalarla çok iyi anlaşırım. Annem de kova, onunla da iyi anlaşırım. Benim genelde anlaşmakta zorlandığım burç koçlardır.
Benim yükselenim başak, oğlumunki akrep, eşiminkini bilmiyorum. Belki yükselen burçların etkisidir. Yani ben hem balık, hem başak burcunun özelliklerini taşıyorum galiba ve bildiğim kadarıyla aslında ikisi birbirine tamamen zıt burçlar. Biri çok duygusal, diğeri hep mantık...
İşte belki de bu nedenle kova burcu insanlarının mantıklı, aklıselim, sakin halleri anlaşmayı kolaylaştırıyor gibi geliyor bana.

Bizim aile ardarda gelen burçların tipik örneği galiba: Annem kova, ben balık, kardeşim ve babam koç...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebeklerimizle Burc Uyumlarımız

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...