bebeklerimizle burc uyumumuz

Ynt: bebeklerimizle burc uyumumuz

12/14/2010 11:52:00

Yukselenlerı dıkkate almasam bıle oglunuzla oldukca uyumlu oldugunuzu soyleyebılırım - ama Basak Koc zor bır evlılık gıbı gozukuyor - kolay de ve benı yanılt Perıhan. Ote yandan Koc-Akrep, ikisi de hırslı burclar, sana zor gelebılır belkı bu kadar hırsın ıcınde varolmak. Oglunuzla sizlerin arasından genel bır uyum goruyorum.Yukselenlerden yana daha da uymlusunuz.

12/14/2010 12:16:00

Rica ederim Perihan.

12/14/2010 12:16:00

Evliliğin zorluğu biraz da beklentilerle ilgili Yasemin, evlenmeden önce daha zordu ilişkimiz. Yalnız Koçlar hırslıysa benimkine denk gelmemiş:) Teşekkürler yorum için.

01/01/2011 18:47:00

Bende istiyorumm :)))

Kızım 25 Eylük 2010 Terazi
Eşim 16 Kasım Akrep
Ben 4 Şubat Kova

Neler oluyor bizim evdee.... :))) Şimdiden teşekkürler... Sevgiler...

01/03/2011 12:54:00

kızınla sen cok uyumlusun pransess cok super bir ikili birbirinizi cok iyi anlayacaksınız
esın ıle senın aranda normal sevıyede bır uyum olmasına ragmen kızınla oldukca alakasız burclarda ama kızının ozgur durusuyla esını fethedecegını dusunuyorum. farklı olmus bıraz.

01/03/2011 14:07:00

ahh çok teşekkürederimmm..

01/12/2011 11:55:00

merhaba ben ikizlerim eşim boğa oğlum aslan bana herkes oğlun ele avuca sığmaz diyor burcundan dolayı sizce de öyle mi anlaşabilecek miyiz? şimdiden teşekkkürler

01/12/2011 11:57:00

Fairygirl,

evet ele avuca sırmaz ama bu ozellık daha ılerı yaslarda belırebılır, sozunun gecmesını ıster, herkesı yonetmeye kalkısabılır. Ama guzel uyur, yanı cogu kez, uykucudur aslanlar.

esinizle uyumunuz, burclar acısından, birbirini tamamlar sekılde, kararlılık ve azım gıbı benzer ozellıklerınız var. sevgıler.

Berraa,

Yay-Balık astrolojik acıdan uyumlu degıl pek. umarım sız kendı acınızdan uyumlu bır bırlıktelık yasıyorsunuzdur. kızınızla supersınız, her turlu eglenceye acıksınız, cok da guleceksınız beraber.

01/13/2011 15:39:00

kotu anlamda demedım, zaten ben uzman da degılım

Yay: ates grubu
balık: su grubu.
bunlar zıt gruplar oluyor, birbirlerine pek benzemiyorlar, dolayısıyla karsılıklı ıletısımde zorlanabilirler. Kişisel yorumum bu tabıı.

03/29/2011 18:40:00

Bende cok merak ettim:))
Eşim Terazi
Ben Boga
Kızımda oglak burcu degerlendirmenizi merakla bekliyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebeklerimizle Burc Uyumlarımız

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...