Kitap tavsiyesi?

<12>
11/11/2009 19:02:00

2 Yas uzerine hangi tur kitaplari tavsiye edersiniz?

Ynt: Kitap tavsiyesi?

11/24/2009 09:08:00

Tübitak'ın kitapları çok güzel. Benim kızım özellikle Yavru Köpek'i (Anne Civardi) çok beğeniyor. Tübitak'ın Doktorda (Anne Civardi) kitabıda çok güzel.

11/26/2009 10:00:00

Ben Is Bankasi Yayinlari'nin Pisi Kedi serilerinden almistim. Hala cok severek okuyor.

Bu aralar Bay Bay Bezim ve Nina'nın emzigini okuyoruz.

11/26/2009 10:13:00

tübitak ın meraklı minik dergisi çok güzel.
ya-pa yayınları da başarılı oluyor.

11/26/2009 22:59:00

Zelmore Bay Bay Bezim bizde de var, güzel bir kitap. Ama bu tuvalet meselesini çok konuşmak da çocuğu Bay'abiliyor. Ben artık pek okumuyorum o yüzden.

11/28/2009 00:04:00

T.İş Bankası Kültür Yayınlarından Pisi Kedi nin maceraları Sinan'ın ilgisini çekiyor. AyrıcaYine aynı yayınevinden " Hareketli inşaat, h.uçak, h.tren  favorileri. Net Y.in hareketli kitapları ise çok hoşuna gitmedi. Marsık y. 0-3 yaş tırtıl serisi, Net y. nin ilk adımlar dizisinden sözcükler ve hayvanlar, kitapları, tudem yayınlarının Benim dünyam serisinin dinozorlar hariç tüm kitapları, Net y. ilk sözcük kitabım, ilk resimli ansiklopedim mavi ve kırmızı ciltleri favorileri.

12/01/2009 05:11:00

Tavsiyeler icin cok tesekkurler. Derin bu ara Thomas tren'i ile bozmus durumda, onun kitaplarina sarilarak uyuyor:) haraketli tren'i sevebilir buyuk ihtimalle:))

12/04/2009 15:15:00

benim kizima hareketli treni biraz erken vermistik sanirim treni yemişti :)

bir tane de haydi bul diye bir kitap almistim cok seviyor onu da... karisik resimler icinde meyveleri sebzeleri araclari falan ariyor... cok basarili...

http://www.cogitoy.com/cocuk-kitaplari/2167-haydi-beni-bul-ara-bul-ogren.html

12/06/2009 12:51:00

Damla kesinlikle haklisin... Benim kizim da Nina'nın emziginden bayilmis durumda :) Hem de emzigi bir turlu kurda veremeden....!

12/09/2009 15:00:00

www.kipitap.com adlı bir site var.ben de bunu tavsiye ederim.

12/10/2009 22:35:00

Zeynep kitapları çok seven bir çocuk olduğu için bu konuda epey bi alışveriş yaptım ben... Tübitak, İş Bankası, Marsık ve Mandolin yayınlarının kitaplarına bakmanı öneririm... Ama asıl favorim ,son olarak aldığımız Morpa'nın seti. Öykü Yağmuru isimli sette 50 tane öykü kitabı var. Aslında bir okul öncesi eğitim seti. Bu nedenle kutunun içinden etkinlik dosyası, malzemeler vs'de çıkıyor. Bunları ilerleyen dönemde kullanmak üzere saklayıp, kitapları okumaya başlayabilirsiniz. Kitaplardaki cümleler tam bizimkilerin yaş grubuna uygun bence. Seçilen hikayeler de... Kutudan henüz sadece 2 kitap çıkardık ortaya ama onlar geldiğinden beri diğer kitaplarının yüzüne pek bakmıyor Zeyno :))

Bu arada ilk fırsatta blog'a evdeki kitapların listesinin de olduğu detaylı bir kitap yazısı yazacağım. O zaman yine paylaşırım...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...