Kitap tavsiyesi?

<12>

Ynt: Kitap tavsiyesi?

12/19/2009 21:04:00

super, sagolun:) Nurdan blogunun adresi nedir?

12/21/2009 22:33:00

www.zeynep365.blogspot.com Ama maalesef hala aklımdaki kitap yazısını buraya yazamadım. En kısa zamanda inşallah :))

tmy
12/22/2009 13:44:00

ben de kızıma cemile karakter eğitim serisini almıştım çok beğeniyor her gün bir seri okuyoruz okumadan asla uyumuyor.

01/04/2010 12:50:00

En güzel hediye hemde yıllarca hatıra olarak saklanacaktır..Çocuğunuzun ismine ve resmine özel kitaplar yapıyolar.. Çocuklarınız okuduğunuz kitapların kendi adına olduğunu görünce çok sevinecekler.

İşte web sitesi : http://dombilikitap.blogspot.com/

02/23/2010 07:55:00

Biraz demode olacak ama Yiğit , bizim çocukluğumuzdan kalan biriktirdiğimiz Ayşegül serisine bayılıyor.Bir de bol bol , inşaat makinesi , tren , arba vs olan kitaplar.Eşim ona birçok ilginç resimlerden, meşhur yapılar,insanlar vs.den  oluşan albümler hazırladı.Onları da çok seviyor ve hepsinin açıklamalarını yapıyor.
Zelmore, senin tavsiye ettiğin haydi beni bul adlı kitabı çok merak ettim.Eşim , özellikle bu tarz bir kitap arıyordu.Çok teşekkürler. 

03/08/2010 11:46:00

Bu haftasonu Cogitoy'un deposuna gittim.İnternetten almaktansa kitapları görerek almak istedim.(http://www.cogitoy.com/content/24-cogitoy-outlet-depo-camlica-acildi)
15mart'a kadar %30 indirim var kitaplarda.Tübitak yayınlarından 1001 hayvanı bulun, Hastanede,Cemile serisinden birkaç kitap,Haydi Beni Bul(Doğan Egmont Yay.),Galata Kulesi'nin Martısı Zeynep adlı kitapları aldım.

11/25/2010 20:51:00

Müzisyen İnek Sırma
Aç Tırtıl
Yaramaz bebeğin maceraları
ve özellikle
Mağara Bebeği
favorilerimiz:)
Bir dolap kitap sitesine mutlaka üye olun derim..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...