Ebeveynlerin ve Bebeklerimizin Beğendiği Kitap,Dergiler

<123>
03/29/2011 07:51:00

pisi kedi serisi, dokunmalı kitaplar, eminim sevecektir kuzucuklar.

net yayıncılık yine dokunmalı, beni bulun ceee-e serisi.

dogan egomot'un yavru hayvalar serisi, gerçek fotograflardan oluşuyor, o da güzel...
playskool'un bez kitabı seviyor.
bende hamile iken bebeğim ve biz dergisine üye olmuştum işime yarıyor.
arkadaşlar birde tübitak yayınlarının erken çocukluk kitaplığı var bi zaman snra onlarıda almayı çok istiyorum.

Ynt: Ebeveynlerin ve Bebeklerimizin Beğendiği Kitap,Dergiler

03/29/2011 08:20:00

merhaba simden, yine cok fayladi bir konu :) .. benimde bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacim var..
suan galt'in bez hisirtili kitaplarimız var, muzikli bir kitabimiz var.. mothercare den aldigim bir "dişleme kitabi" var ki en kullanislisi, uzeri diş kasiyici ve cingirak, icinde buyuk resimler var..

bende parents ve bebegim dergilerini aldim hamileyken, dogumdan sonra duzenli parents almaya devam ediyorum (iş yerinde sut sagma seanslarimda okuyorum:) gercekten faydali.

ama dokunmali kitaplar almam gerekiyor sanirim bu donemde.. pisi kedi serisine bir goz atmaliyim sanirim..

03/31/2011 08:15:00

Anneler tavsiyeriniz üzere HARVEY KARP'ın "Mahallenin en mutlu yumurcağı" kitabını getirttim.
Nasıl akıcı yazılmış nasıl sürükleyici. 2 günden beri okuyorum..çok faydalı bilgiler var. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Çocuk dilini çözmek..onu nasıl daha iyi anlamak.. onun bizi anlamasını sağlamak...

her gün metroda işe gelirken giderken okuyorum :)

04/02/2011 12:16:00

ah be canım müge almadan önce söyleseydin ben sana pdf ini mail olarak yollardım almana gerek kalmazdı.

04/02/2011 12:37:00

gerçekten güzel ve mantıklı bir kitap müge bende memnun kaldım. isteyene mail atarım arkadaşlar.

04/02/2011 13:38:00

Bana atabilirmisin simden?sedakoylu@hotmail.com

04/02/2011 13:38:00

Simdiden tesekkurler

04/02/2011 17:01:00

menekşe, yasemin, seda mail olarak yolladım:)

04/02/2011 17:47:00

Bende istiyorum lütfen; rahsanerzen@gmail.com

04/02/2011 18:25:00

canım sağol 12 lira verdim zaten :) ve elimde kitap oluyor gezdircek... :)))

04/03/2011 18:57:00

bizde ablamın kızından kalan birsürü masal kitabı var ancak mert bütün kitapları yemeye ve parçalamaya bayıldığı için çok eline vermiyorum masal da dinlemeyi hnüz cok sevmiyoruz.. :( benim aldıklarım  tiny love'ın sesli/müzikli bez  kitabı mothercare'in hışırtılı bez banyo kitabı, uzeri diş kasiyici ve cingirakli dişleme kitabımız (migros)..

hamileyken mother&you'ya abone olmustum ancak dergi kapandı parents iyi bir dergi bence bebeğim ve biz de bunları konularına göre dönüşümlü alırım..bir de şimdi damacana sırma su alana (ayda 4 damaca) bebeğim ve biz veriliyor onu almayı planlıyorum..

simden bana da atar mısın zerenturgaydemir@hotmail.com teşekkürler.. 

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...