Ebeveynlerin ve Bebeklerimizin Beğendiği Kitap,Dergiler

<123>

Ynt: Ebeveynlerin ve Bebeklerimizin Beğendiği Kitap,Dergiler

04/03/2011 19:11:00

simden cim, musait oldugun bir zamanda, rica etsem banada mail atabilirmisin? fatma.demirkapi@hotmail.com

zeren bende her ay parents aliyorum cok faydali seyler var icerisinde..

04/03/2011 19:19:00

Onat'ın da kitaplarla arası süper,dişlik muamelesi yapıyo,ben de ısrarla hiç değilse bir masal okuycam mücadelesi veriyorum.Bir çok masal kitabımız var,masal otobüsü düt düt,masal treni çuf çuf serisinin bazı masalları saçmaama genelini beğeniyorum.Sesli masal kitaplarımız var,atın kişnemesi ve ördeğin vaklaması hoşuna gidiyor gbi..Bebek duyuları kitabımız var,dokunup hissederek öğreneceği kitaplarımız vs.Yavaş yavaş deniyorum hepsini,bir de kitap ayıracı iplere bayılıyo,ben okuyorum o ısısrıyo:)Hışırtılı iki kitabımız var,biri mothercare(puset kenarına takılı,elinden düşmez),diğeri galt küçük havanlar..
 Ben dergilerin hemen hepsini dönüşümlü alıyodum mother&baby en beğendiğimdi.. 

04/04/2011 06:16:00

Yeşim,sevde,  zeren, rahşan, fatma maillerinizi yolladım:)
müge fiyatını şimdi senden öğrendim canım:) bende burda bi arkadaştan almıştım.

04/04/2011 07:18:00

Çok teşekkürler Simden okumaya başladım bile:)

04/04/2011 08:04:00

teşekkürler şimdi çıktısını aldım bzimki uyanmadan okumaya başlasam:)

04/04/2011 09:04:00

cok tesekkurler Simden...

04/05/2011 13:07:00

ben bu kitabı burdaki dosyalara yükleyebileceğimi şimdi düşünebildim , geçte olsa burayada yükledim. dosyalardan ulaşıla bilir:)

04/12/2011 07:32:00

baby einstein hayvanlar kitabımız var,iyi ki var.Can bayılıyor onsuz asla yemek yemez.hayvan resimlerine bakılır anne taklit yapar,her tarafı kemirilir,mamaya bulanır.başka serilerini de alıcam çok başarılı tavsiye ederim.

04/12/2011 07:37:00

Yeşim bu sayfaya bi bakarmısın :
http://www.e-bebek.com/marka/baby_einstein

Hangisini öneriyorsun, kitaplarımızı yaladık yuttuk yenilerini almayı düşünüyordum ....

04/12/2011 07:41:00

Müge,onların hepsi cd değil mi bak ben bu linkteki hayvanlar serisini aldım,şimdi kuşları alıcam ve çiftlik hayvanlarını.

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=baby+einstein&gid=00000&sort=7&criteria=999&media=999&p=2

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...