anne sen bana napıyoonn :(

<12>
09/24/2010 06:53:00

Gece Rüya'yı uyutuyorum, her zaman ki gibi yatağa yanyana yattık, rüyanın iki eli de benim yüzümde, biraz seviyor, bıdır bıdır konuşuyor, ben ona hadi artık uyuyoruz vs. diyorum. O arada ikimizin de içi geçmiş, ben de uyuyakalmışım. Bir ara ağzımın içinde yumuşak birşeyle uyandım, dişlerimle test ediyorum. Meğerse parmaklarını ağzımın içine sokmuş, ben de ısırıyormuşum :(( Yavrum bir canhıraş ağlamayla uyandı, bir yandan içini çeke çeke ağlıyor bir yandan "anne sen bana napıyoonn?" diyor. Nasıl üzüldüm anlatamam, öptüm öptüm sakinleştirmeye çalıştım, yanlışlıkla oldu kazayla oldu annecim dedim :(( neyse ki, hemen uykuya geri döndü içini çekerekten..çok fenaydı :(( 

Ynt: anne sen bana napıyoonn :(

09/24/2010 07:00:00

ahh yüksel cim,
bugüne hatırlamaz, üzme kendini
ne güzel koklaşarak uyumuşsunuz.

09/24/2010 07:14:00

anne sen bana ne yapıyosunn ... kıyamam yaaa çok şirin ahh gülüm uykuda garibim anlamamıştır sabah bişey dedi mi :))

09/24/2010 07:31:00

çok tatlısınız, güzel bir anı olarak kalacak

09/24/2010 07:34:00

yok sabah çıkarken beni görmüyo neyse ki..unutmuştur diye umuyorum, uyku sersemiydi çünkü.

09/24/2010 07:40:00

ay gulmemi durduramiyorum. kofte parmaklar gidiyormus ruya'nin. bir de yavrum caninin acisindan cok annesinin ona ne yaptigina dertlenmis. opersin aksam eve gidince bol bol, gecer.

09/24/2010 08:15:00

cok komık ya asla unutamayacagınız  bı anı olmus bence,buyuynce anlatır gülersiniz,mınık parmaklar az kalsın gıdıyomuş:))

09/24/2010 11:37:00

ah canım kıyamam üzücü ama komik üzülmeyin bence unutmuştur ah bu tatlı uyku neler yaptırıyor insana geçmiş olsun canım...

09/24/2010 21:20:00

Ilgaz'a yerim seni diyorum, şaka yapıyosun di mi anne diyor, evet diyorum. Yüksel sen yiyormuşsun Rüya'nın parmakları gerçekten :) Neyse o yaşta zaten rüyayla gerçeği karışıtırıyorlar, uyku arasında rüya sanmıştır belki :)

09/24/2010 23:27:00

hehe bizde dikkat edelim bari çünkü can da uykuya dalmadan önce sık sık beni yanına isteyip yanaklarımı okşuyor ve çok sık uyuya kalıyorum onunla:)

11/25/2010 11:29:00

:(( canım ya ne acımıştır..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...