Profesyonel makine tavsiyesi ????

Ynt: Profesyonel makine tavsiyesi ????

05/23/2011 10:47:00

hayır.taksit seçeneği de var tabiki de. yalnız fiyatlar çok değişiyor bu durumda.

06/20/2011 16:31:00

Fotoğraf makinesi arayanlar için..

bkz link ve link2

12/04/2011 21:01:00

eos3000n filmli

profesyonel bayanlar hiç tecrübesi olmayan biri için bu makine nasıl acaba fikir alabilirmiyim rica etsem acillll

01/18/2012 17:34:00

arkadaşlar yazışmalarınız bütün kullanıcıları aydınlatmakta paylaştığınız için bilgilerinizi ve deneyimlerinizi çok teşekkürler   ben de amatör fotografcı olarak kursa başlamıştım fakat eşimin ek mesaisi çıktı kurs saatlerine denk geldiği için katılamıyorum buradan takip ederek bilgiler edinmeye çalışıyorum Nikon coolpıx L110 kullanıyorum ama objektıflı mak. kullanmak istiyorum canon 550D önerdi bir arkadaş ama eşim nikoncu nikon da ağır olduğu için arada kaldım ne dersiniz ...

01/18/2012 18:15:00

Eşim Nikon D7000 kullanıyor.Görüntü kalitesi gayet iyi.Biz de bu makinayı almadan önce canon  ve nikon arasında kararsız kaldık.Uzun araştırmalar ve git geller arasında nikonda karar kıldık.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Fotoğrafçılığı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...