İstanbullu anneler 10 Nisan'da pikniğe bekliyoruz.

Ynt: İstanbullu anneler 10 Nisan'da pikniğe bekliyoruz.

04/09/2011 09:10:00

benim bundan sonra mayıs ortasına kadar her haftasonum dolu :( ama hava harika bugün yarında güzel olacaktır tahminim.. iptal değil yani

04/09/2011 12:00:00

hava güzel duruyor yarın sabah gelen olursa görüşürüz orada :) listeye de bir mail atacağım aynısnı buraya kopyalarım

04/09/2011 20:21:00

Arkadaşlar sizlere iyi eğlenceler. sizlerle çok tanışmak istiyordum fakat eşim baya pipirikli biz katılamayacağız. inşallah başka bir toplantıya

04/10/2011 17:00:00

Sanırım bu listedengelen hiç yoktu gelenlere sormadım çünkü nereden geldiniz diye..
Keşke gelseydiniz hava çok güzeldi :)
Belki başka bir buluşmaya..
Sevgiler.

04/11/2011 06:26:00

Ayça sitedeki yazıyı okudum çok kıskandım keşke gelseydik ama orman bizim eve o kadar uzak ki hava kötü olursa geri dönme riskini alamadık yakın olsa kesin gelirdik.

Senden ricam Mayıs ayında tekrarlayalım lütfennnn :)

04/11/2011 06:55:00

gelmeyi çok istedim. ama tek taraflı olmuyor tabi :) eşin gönlü yoktu. bir dahakine inşallah....

04/11/2011 06:55:00

Nihal   http://www.kampagidelimmibaba.com/duyurulara-uye-ol buraya mail adresini bırakırsan genel olarak ormana gideceğimiz ya da başka organizasyonlar yapacağımız zaman mail atıyor olacağım.. oradan takip edebilirsin
sevgiler

04/11/2011 10:00:00

biz canin uyku ve kusma sorunlarindan :) nancak 13.00 gibi ormanda olabildik.etrafa bakindim bikac cocuklu aile vardi ama soramadim bende .cokta kalabalik yoktu gelenlerde gitmistir heralde dedim ama nurturiadan pekte kimse yokmus anlasilan.

bende yukarda yazdiginiz siteye bakicam.
baska organizasyonlarda gorusmek uzere.

04/11/2011 12:44:00

o saatlerde dağıldık :( geçmiş olsun umarım yine de güzel bir gün geçirdiniz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...