İstanbullu anneler 10 Nisan'da pikniğe bekliyoruz.

Ynt: İstanbullu anneler 10 Nisan'da pikniğe bekliyoruz.

03/22/2011 11:09:00

yaaaa kıskanıyom sizi keşke orda olsam kedin gelirdim neyse  foto çekinin bol bol da iice çatlatın beniii:)))))))

03/22/2011 11:19:00

evet, tüm  kıpraşmalar benim müsait olmadığım zamanlara denk getiriliyor :( 10 nisanda finallerim var :(
size iyi eğlenceler

03/22/2011 13:03:00

bellacim insallah dedigin gibi tanisip orda oyun gruplari olusturabiliriz .cani yasitlariyla bir araya getirmeyi cok istiyorum
bu arada kadirhas avm den bahsetmistin.merak ettim bende gecen hafta sonu gittik. dedigin gii cok ozenli bir yer degil ama benim icinde canin yasitlarini gordugu birlikte oldugu bir mekan oldugu icin hosuma gitti.can cok eglendi.tavsiyen icin tesekkurler

03/22/2011 22:11:00

he şunu bileydin:))Serabın atla gel otobüse senievimde ailenle seve seve misafir ederim yeterki gelmek iste.

Zulcüm bende tavsiye çok oradan sonra başka birsürü yere daha gittik ama daha yazacak çok şey bulamadım.

Bence mekan önemi ikinci planda olmalı dediğin gibi önemliolan çokçocuklu ortamda sosyalleşmesi okumana sevindim

03/22/2011 22:44:00

Sevgili Nurtiş anneleri bende gelmek istiyorum son dakika bir engel çıkmazsa, ama 9 yaşında kızıma yaşıt annelerde olursa çok sevinirim. Piknikte hem canı sıkılmasın hem de inşallah devamı gelecek yeni arkadaşları olsun.

03/22/2011 23:06:00

bizde geliyoruz inş.bizim için ilk buluşma olacak.

03/23/2011 11:50:00

Tamam kızlar az kaldı son hazırlıkları tamamlıyorum.Ayın başında kesinleştireceğiz.Kamelyacım olur olur tatlım merak etme.

03/24/2011 11:08:00

Ay başında gelmek isteyenlerlerin kesin listesini bildireceğim arkadaşlar.Çok iyi bir organizason olacak.

03/24/2011 11:09:00

sabırsızlıkla bekliyorumm 

03/24/2011 12:58:00

Herkese merhaba,
Aslında boşverin listelerle uğraşmayı 10 nisan sabahı alın piknik sepetnizi diyeceğim gelin .. orada buluruz birbirimizi . bu akdar çocuklu aileyi sabah sabah ağırlamamıştır neşet suyu :) buluruz bence bürbirimizi
hedefim sabah saat 8-9 gibi giderek Belgrad ormanı Neşet suyunda oyun parklı alana yerleşmek ve olabildiğince çok masaya eşya koymak .. benim telefonum 533 352 7060 geldiğinizd ebeni araytabilirsiniz..
katılım çok ! harika :)) www.benimleoynarmisinanne.com kurulduğundan beri hiç fırsatım olmamıştı .. ama sonunda bir buluşma olacak .. dilerim güzel gruplar kurabilir aileler ve bu buluşmaların devamı da gelebilir..
ayrıca gelmek isteyen olursa bu pazar günü de aynen kahvaltı + orman yürüyüşü yapacağız www.kampagidelimmbaba.com grubundan duyurusunu yaptım ilgilenen varsa diye buradan da söyliyeyim info@aycaogus.com adresimden mesaj atabilirsiniz.
sevgiler görüşmek üzere :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...