İstanbullu anneler 10 Nisan'da pikniğe bekliyoruz.

Ynt: İstanbullu anneler 10 Nisan'da pikniğe bekliyoruz.

03/29/2011 10:15:00

yer burası evet ama benim hayalim tahta masalar üzedrinde orman içine yakın olmak ..:)

03/29/2011 10:21:00

ay ben başka maillerden başka şeyler kopyalamışım kusura bakmayın sabaha kadar doğumdaydım uykusuzluk başıma vurdu :)

http://www.belgradormani.com/neset_suyu.html

yer burası
aslında bayaa masalı kahvaltı veren biryer var ama ben pek tercih etmiyrum herkes kendi piknik sepetini getirsin daha samimi bir piknik olsun diye tahta masaları tercih ettim .. koacaman alan hemde plastik masa da yok :)

03/29/2011 11:14:00

arkadaşlar, havalar iyi giderse orası her tür piknikçi ile dolup can sıkıcı olur mu? biz rezervasyon filan yapacak mıyız?

03/29/2011 12:27:00

Yok cnaım onlar bizden sıkılırlar merak etme .Rezervasyone gerek yok çantasını alan gelecek.

03/30/2011 13:21:00

rezervasyon yapılabilecek bir alan değil boşalana kurulacağız..tüplü piknikçiler genelde 12 gibi geliyorlaröğlen mangalına 9,5 - 10 gibi gidersek sorun olmaz
Erin'in 1. yaş gününü aynı şekildeyapmıştık .erken gidip boş bir alandakimasalara eşya koymuştuk biz yine erken gidiptutmaya çalışacağım tutabildiğimkadarıyla..elbet orası belgrad ormanı :( ancak bu  kadar büyük bir topluluk için aklıma daha iyi bir alternatif gelmedi hem isteyen daha sonra ormanda bir yürüyüş yapıp göl kenarına gidebilir diye düşündüm ..
rezervasyon yapılabilecek bir kafe var ( emindeğilim rez. kabul ediyorlar mı?) ama orası da plastik sandalyeli standart bir yer.. kendi açımdan hoşlanmayacağım bir alan o yüzden tercih etmedim.. tahta masalarda salaş bir kahvaltı daha keyifli olacaktır diye düşündüm..
daha iyi bir yer bilen varsa söylesin diyeceğim ama bu kadar az bir zamanda meakn değişikliği yapmak ne akdar doğru onu da kestiremedim ..

03/30/2011 13:31:00

ayça mekan gayet iyi bence bizde erken geliriz erken gelenler diğerleri içinda masa tutar toplamda kaç tahta masa vardır orda? sıkışırız hepimiz bir şekilde, ormanda rezervasyon yaptırdık desek gülerler adama :))

03/30/2011 15:23:00

ama ama biz de gelmek isteriz eşim ve oğlumla
bir mahsuru yoksa tabii...

03/30/2011 16:44:00

SONUNDA TATİLİMİ PAZAR GÜNÜNE AYARLAYABİLDİM 6 SENELİK UĞRAŞIN SONUNDA
BİZDE 10 NİSANDA KALABALIK ÇOCUKLU AİLELER İLE PİKNİKTEYİZ AMA 5 NİSAN SALI ANADOLU 3. OYUN GRUBUNA KATILAMAYACAĞIM AMA 10 NİSANDA BELGRAT NEŞET SUYUNDA ORADAYIZ GÖRÜŞÜRÜZ ARKADAŞLAR :)

03/30/2011 20:20:00

ayça sana katılıyorum. bence havalar bu kadar güzel olmaya başlamışken bizim kuzular da bundan faydalansın eminim çok eğleneceklerdir. benim mkuzu tam park bahçe hastası

03/31/2011 07:17:00

Ayça,
anneleri tanıştırmak için birşey düşünelim bence en son Cevahirdeki yılbaşı partisinde o kadar yazıştığımız insanlarla tanışamadık partiden sonra buradan yazışmaya devam ettik aa bende ordaydım sende mi ordaydın şeklinde :)) minicik resimlerimiz var sonuçta ve birbirini resimden ayırd etmek zor oluyor :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...