Amann be nurti:(

Ynt: Amann be nurti:(

07/04/2012 08:14:00

Ahh cansum seni anladigimiz soylemistim. :( ama ben asla ustune gitmem istemiyosa keyfi bilir derim cekilirim kenara. Bu saat olmus daha yeni kalkiyo ise gidicek gece kacta gelir bilinmez. Egerki ben " aaa askim soyle boyle " desem hicbisey olmamis gibi devam eder. O hatalida olsa olmasada alttan alir he daim. Ama sorunda buya hic konusmaz, sen hatalisin demez. "tamam ozur dilerim" der ceker gider. Buda beni bitirir.

Annende olsa biyere kadar konusabiliosun. Herseyi konusamiorum:(

Bazen beni bosver asyayla ilgilenmen lazim asyanin bu zamanlarini goremiceksin diyorum " napiyim calisiyorum " diyip beni susturur.

Daha ne diyim:(

07/04/2012 08:22:00

Zaten erkeklerin bu vurdumduymazlığı bizi kahrediyor hiç bir sorun yokmuş gibi davranmaları :(

senin için bu mübarek günde en büyük dileğim aranızın düzelmesi herşeyin senin istediğin doğrultuda gerçekleşmesi ve eşinin hatasını görmesi. eşim bezen ben sana ne yaptım ki böyle yapıyorsun diyor bende zaten sorun hiç birşey yapmamanda diyorum. Gerçek bu çünkü. Sürekli benim eşim diyorum ama örnek vermeye çalışıyorum.Ben hep bu nereye kadar gidecek diyorum bunun gerçekten bir sonu yok. Ben eşime çok sitem ettim yoruluyorsan gelme zaten varlığın yokluğun belli değil vs. diye. Sende ben takmıyorum üstüne gitmem desende bit yere kadar insan yanlızlığa dayanabiliyor. Biz eşimele konuşmayı beceremiyoruz inaşallah siz başarırsınız halledersiniz canım :(

07/04/2012 08:23:00

Asyanin bana bir zorlugu yokki. Anneme haftasonlari birakiorum asya olmasada ayni seyleri yapiyor. Son dakkaya kadar yatiyor hazirlanip gidiyor.

Hic konusmadan banyoya girdi hazirlandi cikti asyayi bile opmeden cikti gitti. O kadar sinirliyimki anlatamam. Buna cozum belli ben bi donem evden uzak dursam fena olmaz anlasilan.

07/04/2012 08:26:00

Gidecek biryerin varsa bencede git hep sen toparlanırsın hem de eşin belki özler yokluğunuz iyi gelir. gerçi sürekli uyuyorsa anlamaz yokluğunuzu. benimde uzaklaşacak biryerlerim olsa inan bir dakika durmayacağım girt nefes al çok iyi gelecektir .

07/04/2012 08:37:00

Eşin ne iş yapıyor bu kadar yorcu?

07/04/2012 08:43:00

Cnmm yazıyım yazmıyım karar veremedim ama ayrı yatmak bence sorun değil cinselliğin bitmesi daha büyük sorun gibi geldi bana nacizane benim görüşüm. Benim eşimde oturma odasında yatar büyük oğlumda meme emerken öyledi gece oğlumla yatardım şimdide öyle gece 4-5 kalkan bebek olunca uyanmasın diye bizi yatakta rahatsız etmemek adına öyle bi çözüm bulduk emmeyi kesince herkez kendi yatağına.ama cinsellik yok olunca başka sebepler geliyor aklıma uzun zaman olmuş bi erkel nasıl özlemez karısını bence al karşına konuş adamakıllı cvp versin

07/04/2012 08:45:00

Annemle konustum simdi size gelcem dedim anlattim durumu tamam dedi. Biraz kafanizi toplayin dedi. Hatalarinizi gorun halledin dedi ama zaten ayni evin icinde bile gorusemiyoruz ne kadar etkili olur bilmem:(

Gece clubunde isletmeci- mudur

07/04/2012 08:56:00

benim naçizane fikrim hiçbir yere gitme, gece eşin gelip yatınca sen de git yanına yat onu özlediğini, birlikte uyumak istediğini söyle, sarılıp uyuyun bu bile çok iyi gelecek ikinizede eminim. giyinip süslenip baştan çıkarıcı şeyler yapmaya gerek yok cinsellik olarak değil de sadece özlem gidermek için
çocuktan sonra eşlerin arasına soğukluk ister istemez giriyor, benim fikrim ne olursa olsun yataklar ayrılmamalı, eşler birlikte yatmalı ve çocuk kesinlikle anne-baba yatağında olmamalı.

07/04/2012 09:23:00

İs bitek cinsellikse ok ama son birkac seferde yorgunum istemiyorum diyince bende olan kirinti kadar istekte kor oldu:(

Hatta cogu zmn asyayi uyuttuktan sonra ben dusa giriyorum sende gel dedigimde ok der gelir sirtimi keseler ellerini yikar gider. Gel diyincede yorgunum baska zaman der. Dusta aglarim dakikalarca. Oysa biz kili kirk yararak her firsatta birbirimizi kose bucak kacamaklarla mutlu ederdik. Oyleydik iste cok detaya girmiyim simdi:(

Gecenlerde erkenmi gelcendedim ewet dedi. Asyayi anneme biraktim hazirlandim guzel bi sofra kurdum giyindim suslendim puslendim mumlari yaktim bekledim saat 11 de geldi. Yemekler buz gibi oldu. O saatte isitiyim yiyelim bide film izleriz yatariz dedim. Yok dusa girip yaticam sabah erken kalkicam dedi. İcime akittim gozyaslarimi sustum. Normalde hayatta susmazdim ama yinede sustum.

En kotusu; 21 haziran nikah yildonumuzu unuttu aksam msj attim ; oda bana seninde evlilik yildonumun kutlu olsun dedi:) bide gulucuk koymus.

Ben daha ne diyim ki ne yapiyimki elimden geleni yaptima inaniyorum:(

07/04/2012 09:44:00

Aysucugum asyayi anne birakip esinle basbasa 2gunlugune birlere gidin derim bak cnm bu sureclerden bende gectim ama esimsiz hicbiryere tek gitmedim ayri yatmak basli basina sogukluk sokuyor araya esinle birlikte yat cnm asyayi ayir yatak odadi ortaminiza geri don derim ayni olmasada farkli durumlardan baende gectim ama duzeliyor cnm yeterki biraz eslerimizede ilgi gostermek gerekiyor onlarda cocuk gibi surekl ilgi istiyorlar vakit yarat cnm oturun konusun birlikte vakit gecirin hersey normale duner arkadasim zaman asya biraz buyusun dillensin baba desin bak nasil degisiyor hersey gonlunce olsun cnm optum:-)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...