Amann be nurti:(

Ynt: Amann be nurti:(

07/04/2012 09:53:00

canım çok zor haklısın ne yaşadığını en iyi sen biliyorsun; ama bence yinede evden bir süreliğine gitmen bağları daha çok koparır.

07/04/2012 11:47:00

sinirini bosaltmak istersen bagir cagir.. adamdan vazgectiysen, git annenlere ama eger duzeltmek istiyorsan bence taktik bu olmamali.

ben olsam hic konusmadan yyatarim, asyanin yaptigi, onun hic gormedigi sirinlikleri komiklikleri anlatirim kulagina. hem de hergun. eski anilardan bahsederim ama artik neden oyle degil diye degil. hatirlar misin, sunu yapmistik, su olmustu diye. suraya gitmistik, yine gitsek bir zaman  yaratip  hos olurdu cokk mutlu olurdum. derdim.

unuttugu seyleri kor goze parmak degil de, yumusakca hatirlatirdim. ayyy gece gece canim hani bilmemnerede yedigimiz o seyden cekti. bir ara yemeliyiz tatlim falan derdim. hic de artik goturmuyorsun, gitmiyoruz diye karsi tarafi suclayici konusmazdim.

gitgide ici yumusar neler kaciriyorum der sen asyayi anlattikca, ben bu kadini delice sevmistim, ne mutluyduk hakkaten der. yani en azindan belki  :)

07/04/2012 13:26:00

Cok guzel soylemissin ama belki inanmicaksiniz benzerlerini yaptim soyledim. Yanina gittim gece uyuyamadim uykum kacti dedim yaninda yatmaya geldim dedim 5-10 dk sarmas dolas yattik sonra uyuyamiyorum hadi yatagina don dedi.

Oyle yada boyle asyanin yaptigi herseyi anlatiyorum ama gulumseyip susuyor. Asya atesli bi hastalik gecirdi cok paniksin fln dedi. Gunboyu hic arayip asyayi sormadi ve dr gittigimdede gelmedi.

Sanirim artik o benden vazgecti:( yapmadigim sey kalmadi ama olmayinca olmuyormus belliki

Konusun dertlesin demissiniz o kadar cok konustum ki ama ha duvar ha benim kocam. O kadar tepkisizdi. Ve ben aglamaya baslayinca oda aglar ortam yumusardi sarilirdik unuturduk malesef artik oyle diil.

Bi mektup yazdim ona sorguladim nedenlerini? Sonunada isinden ayrilmadigin muddetce biz yokuz dedim. Son carem bu sonuc ne olcak bilmiorum:/. Nereye gidiyor evlikigimiz onuda bilmiorum. Tek bildigim evimde olusan depremlerin derin fay hatti cizmemesi. Ve artci gibi devam etmemesi. Umarim isini birakip bize doner, Yada bizi birakip....:(

07/04/2012 13:40:00

asya nın annesi,eşim eşinle aynı sektörde çalışıyor.gece hayatı,bütün zorluklarını bilirim ama işini ne kadar çok sevdiğini de.akşam 8 de gidiyor,sabah  6 da geliyor.aynı yatakta sadece 1 saat kalabiliyoruz.çok yorgun bütün gece ayakta.ama ne yapıyor öğlen kalkıyor mutlaka can la ilgileniyor,onu denize götürüyor,parka,bahçeye.haftasonu deli gibi yorgun ama bizimle denize geliyor.ben de çalışıyorum.akşam 6 da evdeyim.2 saat sadece üçümüz beraberiz,bazen yemeğe çıkıyoruz.
fedakarlık bunun adı!can 3 gün yüksek ateşte yattı itiraf ediyorum yorgunlukyan uyuya kaldım ama o hiç uyumadı bize baktı.emek vermek gerekiyor,yoksa tek taraflı hiçbir şey olmaz.
ben annenin yanına gitmenden ziyade çok ama çok karalı bir şekilde yüzyüze konuşmanızdan yanayım.ama baktın yine duvar o zaman kısa bir ayrılık iyi gelebilir! sektör bahanesiyle gelmesin ana ama baba olmak fedakarlık ister eş olmak da!

07/04/2012 13:50:00

@yesimcan ; hersey o kadar guzeldiki istedigim her bara her clube esim sayesinde gidip deli gibi eglenip bes kurus vermeden cikardim. Tabi evlendikten sonra birkac kez ciktik ama hamilelik cocuk diyince eglence hayatida biyerde kaldi tabi.

Buarada @lolofato desemki surda bi tatli yemistik olsada yesek desem saat kac olursa olsun gider alir gelir. Dedimya nereye istesem gonderiri goturur ama is bu duruma gelince ilgisizligi tavan yapiyor. O bizi parayla mitlu etmeye calisiyor. Bana her hafta ciddi miktarda para veriyo istedigini yap diyo ama sen gelmicekmisin diyincede isim var diyo. Ben para istemiorum ben yanimda kocam kizimla gezmek dolasmak istiyorum bi gecede geldiginde beni opsun koklasin ama opmek soyle dursun yatak odasina girmiyo bile:(

07/04/2012 14:01:00

çok üzüldüm Aysu, inşallah en kısa sürede herşey yoluna girer.

07/04/2012 19:50:00

Ahhh ahhh koca bugun bana oyle bi ders verdiki kendimden utandim:((

Bana beni ne kadar taniyosun dedi. O nasil soru 13 sene oldu dedim. " o halde cevap ver bakalim" dedi.

En sevdigim renk ne dedi "kirmizi" dedim

En sevdigim yemek dedi " manti" dedim

En sevdigim mekan neresi dedi " bilmiyorum dedim

En sevdigim gomlegim hangisi dedi " mavi kareli" dedim

En sevdigim film hangisi dedi " bilmiyorum" dedim

Babamin vefat ettigi tarih ne dedi " 10 agustosmuydu" dedim

İlk okulum neydi dedi " sair behcet kemal" dedim

Ugurlu sayim ne dedi "3" dedim

Sustu noldu dedim yok bisiy dedi.

Kendimden emin bana sordugu sorulari ona sordum hepsini bildi bense hicbirini bilememisim nurti:( kendimden utamdim kocami hic taniyamamisim dedim:(

İyice moralimi bozdu:(

07/04/2012 20:02:00

Aysucum bazen hatayi hep karsi tarafta arariz hic donup kendimize bakmayiz oysaki cogu zaman hatalar hep karsiliklidir.bizde 13 senedir esimle beraberiz ne kadar taniyorumda desen inanki taninmiyo ben bunu anladim.sen acaba asya nin ustune cok dustun ,esin bunu mu kiskandi acaba benim yine tavsiyem asyayi annene birak ,kocani karsina al konus.acik acik tum dusuncelerini,icinden gecenleri ona anlat ama suclar sorgular bir tavirla degil cunku bu da ters tepiyo baska turlu bu problemi asamazsiniz ve zaman cok kisa niye bu sureyi ayri yayarak yada konusmayarak geciresiniz ki?? Hayat cok kisa ve bunun farkina varmak lazim

07/04/2012 20:53:00

Cnm konUstuk denemz beni tanimiyosun dedi bunlari sordu ve sustu hala kus bana tabi bende ona:/

07/04/2012 20:55:00

sen ne dedin cnm ki o bunları sorma gereği duydu konuştun yani ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...