Amann be nurti:(

Ynt: Amann be nurti:(

07/04/2012 20:59:00

Konusmamiz gerek dedim mektubu vermedim evide terketmedim ama numaradan valizimi hazirlayip kapinin yanina koydum girince gordu bu ne dedi hic dedim. Konusmamiz gerek dedim.

Bide bu gece asyanin yatagini ayirdim. Simdi bakalim yanimami gelcek yoksa salondami yatcak bilmiorum

07/04/2012 21:01:00

inşllah gelirde herşey düzelir canım bu güzel günde :( çünkü yan yana yatmak bile herşeyi hallediyor bazen.

07/07/2012 13:33:00

canım bence bu durumu düzeltmek için ciddi ciddi konuşmanız gerekiyor. beklentilerini anlatman lazım. çok denedin biliyorum ama kararlı bir şekilde konuşursan faydası olacağını umuyorum. iyi ya da kötü bi sonuca ulaşmak lazım. bu denli sana uzak olmasını anlayamıyorum. eminim yorgunluğundan daha başka bir açıklamaası vardır. dilerim herşey istediğin gibi olur

07/07/2012 22:23:00

Asya'nın annesi ben de yazdıklarınızı bir çırpıda okudum. Ve sonucu gerçekten çok merak ettim... Ben de eşime sinirlenince ve beni inatla dinlemediğinde ona mektup yazardım. Biz de kızım 3 yaşında olmasına rağmen havalar ısındığı ve odası sıcak olduğu için maaile yatıyoruz kızımla ben yanyana, babamız ayakucunda. Yerini belledi artık ben ondan geç yatsam da o oraya kıvrılıp uyuyor. Koltukta uyuya kalıyordu benimki de önceleri inatla her gece yatağa döndürdüm. Kızsa da etse de ne yaptım ettim uyku yeri yataktır koltukta uykunu alamazsın dedim, gece birlikte uyumayınca gözüme uyku girmiyor dedim. Benim sizin kadar dertlerim olmadı ama belki hani en azından koltuktan yatağa dönüş yolunda bir çare olabilir yazdıklarım. Umarım herşey yavaş yavaş da olsa değişir. Bir de babalar çocukları konuşana yada en azından el kolla kendini ifade edene kadar çocuğu hiç anlayamıyorlar. Biz kendi kendimize mi büyütücez diyoruz ama emin olun zaman geçtikçe, bebeklikten çocukluğa geçildikçe babanın rolü değişiyor, daha bir etkin oluyor. Umarım sizinki de aynı şekilde gelişir ve bu problemlere biz de neler yaşamıştık beee nelere göğüs gerdik dersiniz ve herşey güzelleşir...

07/09/2012 11:53:00

cnm yazdiklarini okudum gercekten zor bir surecten geciyorsun. Hic bisey icin acele karar verme sakin ol sakin davran bence esin hatasini er yada gec anlicak ve size geri donucek. Allah yar ve yardimcin olsun cnm

07/19/2012 07:12:00

o sorular ne öyle allahaşkına?ortaokulda anket mi doldurtuyor size?resmen suç bastırmış üste çıkmak için.

07/19/2012 08:39:00

Suan ayrilmak uzereyiz:( evden gitti eve gelmio ve benden nefret ettigini soyluyor. Offf daha bircok sey var iste.

07/19/2012 08:57:00

Gerçkten çok ama çok üzülerek okudum bütün yazılanları. Hakkınızda hayırlısı olsun:(

07/19/2012 09:02:00

Böyle konularda konuşmak cok doğru olmayabilir ama gelişmeleri izliyorum ve anlayamıyorum bu adam senden nefret ediyorsa sabahlara kadar senin için niye çalıştı? öyle şiyordu daha önce yatağı ayırdıktan sonra sen onun yanına yatinca neden sana sarıldı? Evi terk etmeden kuşa süre önce neden yalvarıp yakarip senden özür diledi? Dahası diyelim senden nefret ediyor dünyalar güzeli bir evladı var onu nasıl gözü görmüyor ? Aysu sen konduramiyirsun ana bence de isin altında başka bişey var başka! Sen cok tatlisin evliliğin için sevgin için mücadele ediyorsun Allah yardımcın olsun yazdıklarımda seni üzmek istemedim bundan sonra daha mutlu olursun inşallah

07/19/2012 09:38:00

scanturk'e katılıyorum. başka bir sıkıntısı ya da içinden çıkamadığı bir durum var. umarım zamanla düzelir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...