Amann be nurti:(

<12345>

Ynt: Amann be nurti:(

07/19/2012 09:54:00

merhaba, yazdıklarınızı, yazılanları okudum çok üzüldüm. Umarım bir orta yol bulursunuz. Sadece bir abla bir anne olarak şunları söyleyebilirim, üzerine gitme belki pişman olup geri döner, ayrılmayı düşünme, belki biraz yalnızlığa ihtiyacı vardır, geri dönerse gerçekten pişman olmuştur ve pişman olan erkek kabul edilmeli ve sen bunu yaptın ettin demeden yeni bir sayfa açarak nasıl daha iyi olabiliriz konuşulmalı.Yalnız çocuk büyütmek hiç kolay değil. Bunu yapan bir yengem bir de yakın bir arkadaşım vardı bir anlık sinirle, ve pişman olduklarında artk çok geçti. Umarım eşin,seni bebişini sevdiğini hatırlar ve size geri döner. Neyse hayırlısı o olsun öncelikle tabii. Bir yerde okumuştum, çocuktan sonra evliliğe 3 yıl bomba düşmüş gibi olurmuş, benzer şeyler çok yaşanıyor, üzmemeye çalış kendini, pozitif düşün.Umarım burada iyi haberlerini duyarız.

07/19/2012 10:53:00

artik bende baska seyler var diye dusunuorum ama bir kadin diil bu. Yani pek inanmasamda esimin teyzesi buyudur bilmem nedir cok ugrasirdi boyle seylerle hatta kocasina bile yaptigi bir buyuyu ballandira ballandira anlatmisti. Allah gunah yazmasin bu tur seylere pek inanamiorum ama dinimizdede var hani:(

Napicam needicem hic bilmiorum. Ellerim kollarim bagli kalakaldim oylece. Neden diye sordukca devamli benim kavga ettigimizde soyledigim laflari soyluyo. Yaa insablar sinirle ne soyledigini bilemiorki " senden bana koca olmazmis" demistim isitip isitip sen bana bunu dedin diyip duruyo. Bin pismanim binlerce ozur diliorum dedikce bitti artik diyo. Biraz oncede konustuk. Sikintidan sutum kesildi. Goguslerim sisti. Mastit oldum atesler icindeyim gel dr gidelim dedim geldi bana bakmadi bile neyin var diye sormadi bile.

13 seneyi nsl bi anda silebiliyo anlam veremiorum. Baska kadin varsa bile cocugundanda uzak dururmu? Cocucguna bile bakmiyo. Zaten onun ihtimalini bile veremem. Ama sonumuz neolcak bilmiorum.

Aci cekiorum cidden cok canim yaniyo. O kadar cok sey yasadikki herseye ragmen evlendik borcumuz bitti tam huzura kavusacakken bunlar oldu. Ben sana yalan solemedim ben seni aldatmadim bisey yapmadim diorum ama o beni duymuyo bile.

Ölüyorum gercekten öluyorum bunu anlatmamin imkani yok. Kendi basima ayakta durabilirim, evim var param var bi derdim yok sukur ama ben kocama asigim ondan ayri olma ihtimali bile beni maf ediyo:(

07/19/2012 10:58:00

aysucum benim yakın bir arkadaşım daha boşanıyor.onunda kocası istedi boşanmayı.gerçi onların durumu biraz daha farklı ama sonuç aynı :( şu an arkadaşım evini boşaltma aşamasında.bende yanına destek olmaya yardım etmeye gidiyorum.çok üzücü bir durum gerçekten .Ama yapacak bişey yok. Hakikaten boşanmalar çok arttı fakat anlıyorumki sanılanın aksine kadınlardan kaynaklanıyor bu. Eskiye oranla erkekler daha çok boşanmak istiyor.Bayanların aksine zor durumlarda kaçmayı daha çok tercih ediyorlar.Kadınlar seviyorlarsa mücadele ediyorlar ama erkekler öyle değil. Umarım senin içinde diğer arkadaşım içinde hayırlısı olur canım. Sen elinden geleni yaptın. Gitme kal dedin. Bundan sonrasını sal gitsin. Belki ayrılınca daha mutlu olacaksın .Belki eşinle daha sonra barışacaksınız belki ömür boyu bir araya gelemeyeceksiniz.Yada hayatına başka birisi girecek daha mutlu olacaksın. Her şeyin hayırlısı neyse o olsun. her şeyden önce senin ve tatlı kızının sağlığı ve mutluluğu önemli . Allahım hakkkınızda hayırlsıını versin canım. Takipteyim. Dilerim mutlu haberlerini alırız hep .

07/20/2012 08:20:00

Aysucum kendine ve Asya'ya zarar verirsin böyle yapma. bak sağlığın bozuluyor. dedim ya ben hamileyken yaşadım buna benzer bir durum. şimdi iyiyiz ama olmayabilirdi de... dünyanın sonu değil. benim de birçok  arkadaşım boşandı. hatta birisiz hayatında görmediğin kadar aşık olarak evlenmişti. ölüm ayırır derdik. eşi de gözünün içine bakıyordu. ama gel gör ki bir gün durup dururken "ben artık yalnız yaşamak istiyorum sıkıldım" dedi. arkadaşım "neden sıkıldın ki?" diye sorduğunda bir nedeni olmadığını sadece sıkıldığını ve hayatına yalnız devam etmek istediğini söyledi. dünyalar güzeli 10 yaşında bir kızları var. arkadaşım da zaten sorunlu bir ailede büyüdüğü için ikiletmedi bile hemen boşandılar. geçenlerde beni aradı ve nikahına davet etti. yani hayat bir yerinden devam ediyor. sağlığın bozulmasın ki kızınla daha mutlu olacağın bir hayatın olabilsin. belki bu arada eşin de yalnız kalıp düşünür. pişman olur ve döner.
o dediğin büyü sihir işlerine de inanma. Allah korur, yanında bir melek var bak :))

umarım herşey düzelir ve burada hep birlikte kutlarız...

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...