kayınvalide sorunu

Ynt: kayınvalide sorunu

05/02/2011 12:48:00

Bende owl ye katılıyorum. Mesafe koyarsan herşey halloluyor. Hangi kayınvalide sorununu okusam doğumdan sonra kaç be kaç bu sorun artıyor. Kaynanalar bebeğinizin annesi olduğunuzu kabullenemiyor. Ben mesela 1 aydır aramıyorum. Oda anladı hatalarını. Ya şu dünyada kv diye bişey olmasa ne güzel olurdu

05/02/2011 12:54:00

ahh ahhh benm kayınvalidem annem gibidir :)çok rahatım sesi çıkmaz bişeye karışmaz 

ama bende şu dünyada kayınpeder neden var helede benmki onu anlamam :)))

sevmiyorum nefret ediyorumm kendisinden herkes kayınvalide der ben k.peder :(((

05/02/2011 13:09:00

herkes k.valide der ben k.peder+1

05/02/2011 13:46:00

incicim kv olmasa  eşin de olmazdı:) bebeklerimiz olunca onların değerini  daha çok anlamayılız düşünsene  neler çekioruz büyütürken..aynısını zamanında onlar da  yaşadı el bebek gül bebek büyüttü onlar da  yavrularını..

05/02/2011 14:17:00

owl yine bu konudada katılıyorum sana.
Bernacım valla bebeğim olunca daha da değerini yitirdi gözümde.
Şu kayınpederden şikayet edenlere de bişey diyemiyorum. Benimde kayınpeder çok iyidir. Melek gibi. Bana devamlı kendi kızım olsa bu kadar sevmem diyor.

05/02/2011 14:25:00

inci_yarenecem :)canım kayınpeder dedn hoş dedin şanslısın ne iyi

ben benimkini görmeden kayınvalideden korkar kayınpeder melek gibidr derdim ama evlenince gördüm ki benm melekler yer değiştrmişşş :((

05/02/2011 21:53:00

burayı okudukca anlııyorum ne cok kayınvalıde sorunu yasayan var allah herkeze sabırlar versin nediyim:( bıde psıkıloga sen deıl onların gıtmesı lazım bence zaten gıdıyomus sen ne kadar gıdersen gıt kv duzelmedıkce sen mutlu olmıcan bosuna gıtme sakın derım ben

05/03/2011 08:17:00

betül-said benim kayın peder ölmüş yıllar önce o yüzden evin babası benim kocam olmuş kp yaşasa daha farklı olur du diye düşünüyorum.ve aynen yani sanki ölsem kadın çocuk bana kaldı diye sevinecek yani....

05/03/2011 08:19:00

bu arada allahtan benim kocam artık kvnin bana yaptıklarını görüyor ve o da bana hak veriyor ve yanımda.sabret alttan al diyor ama genede tepki verdiğimde bana kızmıyor.

05/03/2011 08:19:00

bu arada allahtan benim kocam artık kvnin bana yaptıklarını görüyor ve o da bana hak veriyor ve yanımda.sabret alttan al diyor ama genede tepki verdiğimde bana kızmıyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...