kayınvalide sorunu

<123456>

Ynt: kayınvalide sorunu

01/11/2012 10:35:00

benim kayınvalidem değilde kayınpederim kötü bir kayınvalideden daha beter:)

Ynt: kayınvalide sorunu

01/11/2012 11:56:00

bizim toplumumuzda gelin olmak farklı sorumluluklar yüklüyor insana..tamam,asla aksini savunmam,annedir babadır,yeri gelir yardımına koşulur,bakılır..ama bizde birde onların kötü tavırlarına katlanma,aman sesini çıkarmama,karşılık vermeme,şikayet etmemece var..karşımızdakine kendimizi üzme hakkını biz veriyoruz aslında.
ailelerimiz ist.da biz ağrıdayız şimdi.ve ben,her ist.a gidişimizde eşimle birbirimizden soğuduğumuzu hatta bazen nefret ettiğimizi hissediyorum.çünkü onlar benim canımı sıkıyor bende eşimin..onlara bişey diyemediğim için,eşimle kötü oluyorum.ve eminim,gidip ist.da yaşasak ya boşanma durumuna geliriz,yada zoraki bir evlilik yürütürüz.çünkü eşimin ist.da yaşayan 2 kardeşi aynı durumda.o yüzden,kendi ailemden arkadaşlarımdan uzak olmayı tercih ediyorum,Allah'ın izniyle ist.a taşınmicam.
Allah hepimize kolaylıklar versin..ne diyeyim,çocuklarımızın aynı şeyi yaşamaması için sanırım yetiştirme tarzımıza dikkat etmeliyiz..

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...