bebeklerimize kitaplar

10/18/2010 17:14:00

merhaba arkadaşlar,
bebeklerinize kitap aldınız mı?hangilerini aldınız,hangilerinden memnun kaldınız?ben şu an araştırma sürecindeyim,önerilerinizi yazarsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler
sevgiler,

Ynt: bebeklerimize kitaplar

10/18/2010 22:55:00

bu konuda ayrı bir muamma ,zira benim bebeğim öyle yattığı yerde hareketsiz olup beni dinleyecek bi bebek değil ki ona kitap okiim:P

10/19/2010 06:22:00

Şu an herşey parçalanma ve ısırılmaya maruz kaldığı için birkaç sefer denediğim kitaba bakma çabalarım sayfaların yırtılmasıyla sonuçlandı. Belki sayfaları daha yırtılmayan plastik gibi olan kitaplar daha kullanışlı olabilir. Ama benim kızım da durup dinleyecek gibi değil, kıpır kıpır...

10/19/2010 08:36:00

mrb , evt benimkide öle ilgilenmiyo ama ben remzi kitapevinin ilk 100 kelime adlı kitabını aldım hem büyük hem çok renkli hemde birsürü kelime var :)tavsiye ederim mesela kedi resmi var ama orj kedi yani ardanın dışarda gördüğü gibi o yüzden daha çok ilgisini çekiyo kitaba siiiii diyo :) ilgilenirseniz pandora .com da var ben d&r aradım yok bilginiz olsun

10/20/2010 17:24:00

araştırmalarım sonucunda bir liste oluşturdum kendime.kızım biraz toparlansın almayı düşünüyorum.ilk 100 kelime adlı kitabıda duymuştum.

10/20/2010 17:32:00

listeni paylaşırsan sevinirim

11/03/2010 06:39:00

selam!
benim bebegim subat dogumlu ancak oyle bir grup olmadigindan ocak grubuna katildim itiraziniz olmazsa.
Doga'ya okudugumuz kitaplar soyle:
Ilk olarak Pisi Kedi Iyi Uykular'la basladik. Her gece bazen de gunduz okuduk. Ilgiyle dinledi ve resimlerine bakti hala da bakiyor. Herkese tavsiye ederim.
Inek ve Ciftlikteki Dostlari da cok ilgi ceken salladiginizda birtakim hayvan sesleri cikaran bir kitap. Ona da hala cok ilgili.
Yeni kitaplarimizdan Beni Gorsene'yi henuz birkac kez okuduk ama o da tavsiye edebilecegim bir kitap.
Doger aldigim kitaplari da okudukca yazacagim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 ocak anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...