Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

Ynt: Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

11/07/2012 14:49:00

bana biraz ters ama esım bırakırsa gelebilirim, saat kac gibi mesela ?

Ynt: Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

11/07/2012 18:23:00

saat 11'e ne dersiniz? benim evime de biraz uzak ama eşim bırakacağını söyledi. çiğdem, donay çok güzel olur kızımla özledik sizleri :)

11/07/2012 18:51:00

saat 11-12 bizim bebişin uyku saati ama :/ bakalım ayarlayabilirsek oğluşkayla birlikte ankamalla gelebiliriz biz de... ama neresinde buluşacağız? bebişlerle oturup sakin sakin tanışıp konuşabileceğimiz bi yer var mı acaba, pek bilmiyorum ben ankamallı??

11/07/2012 18:58:00

eşim yarım gün çalışıyor cumartesi günü ben de öğleden sonra gelebilirim mesela 3 gibi, nasıl olur? ben de başka bir yer derken açık havayı kastetmemiştim aslında hani bi cafe olur filan maksat sakin olsun ankamall cok kalabalık diye ama dediğim gibi öyle bir yer bilmiyorum zaten ankarada da pek seçeneğimiz yok gibi

11/07/2012 19:20:00

benim için öğleden sonra da uygun, herkese uyan bir saat sysrlsyslım, daha çok akadaşımız gelebilsin.. sadece 3 gibi çok kalabalık olacaktır ve evet ankamall de bebişlerle pusetlerle nerede oturup rahat edebiliriz bir düşünmek lazım. kafeterya katında o saatlerde grupça oturabilecek yer bulabilir miyiz bilmiyorum. eskiden mudo cafe vardı hala var mı bilmiyorum bir alt kattaydı, yer bulabilirsek daha sakin olacaktır. kafeterya katında gürültüden birbirimizi duymakta zorlanabiliriz.

11/07/2012 20:19:00

evet zemin katta bir yer en iyisi kafeteryadaki çatal kaşık sesi Nehir i sinir ediyor...

11/07/2012 20:45:00

Bugun oglumla konustum ankamall diil kentparka gitmek istiyomus pasam.biz gelemiyoruz size iyi eğlenceler.nihalcim bende ozledim seni ve karya yi:-( bu arada bildigim kadariyla mudo cafe hâlâ var ;-)

11/08/2012 06:39:00

yemek katı çok dolu olur  bir de mümkünse öğleden önce olursa daha boş olacaktır Ankamall hava serin olduğundan herkes avmlere doluşacaktır diye tahmin ediyorum.ama biz uyarız..

11/08/2012 07:47:00

bi aksilik çıkmazsa bende eksik kalmayayım :D

11/08/2012 18:21:00

arkadaşlar hadi planı netleştirelim cumartesiye birşey kalmadı :) ben sabah ta öğleden sonra da gelebilirim aslında, gamzesim canım öğleden sonra iki arkadaşımız için daha uygun olacak sanırım sabah gelemeyecekler. öğleden sonra 3 e ne dersiniz?

çiğdemcim gelemeyeceğinize üzüldüm Ege'yi de görürdüm ama biz sonra yine kıpraşırız ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...