Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

Ynt: Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

11/08/2012 19:10:00

dusundum de 4 gıbı kararıyo hava belkı erken bulusmak ısteyenler ıcın gec olur, soyle yapalım 1 dıyelım ıkısının ortası olsun, sız bulusun bız de gelebıldıgımız en erken saatte gelelım en azından adı koyulmnus olsun

Ynt: Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

11/09/2012 13:05:00

Şimdi bu durumda kimler geliyor?

11/09/2012 15:29:00

bende gelmek isterim aslında ama ankamall haftasonu fazlasıyla kalabalık ve gürültülü oluyor emzirme odası falan varmı orda bilemedim :S

11/09/2012 16:58:00

arkadaşlar yarın geliyor musunuz? ankamall de emzirme odası olması lazım evet. bu akşam planlayalım ya da erteleyelim yoksa yarına hiçbirimiz gidemeyeceğiz

11/09/2012 18:24:00

ankamallde bütün tuwaleterin oldugu bölümlerde emzirme odaları war biz oğlum 2 we 3 aylıkken hep oradaydık haftasonları cok rahat etmiştim emzirme odaları tertemizdi haberiniz olsun dedim :)))) ama ben gelemiyebilrm oğlum hastalanmak üzere ama geleblrmde belli olmaz saati ne erken ne geç olsun saat 1 gibi bence iyi olur çünkii cok erken kararıyo zaten 1 den snra toplanırsanız 2 ve 3 gibi anca bir araya gelirsiniz ehh 4den snrada hava kararıyo bebişlerle dışarda soğukta ewe dönülmes :(

11/09/2012 19:46:00

üzülerek , gelemeyeceğimizi bildiriyorum ben :(

izmirden gelen annem ,ani bir kararla c.tesi akşam dönüyor,yarın hazırlıkları olacak, biz de yanlız bırakamayacağız bu durumda...ama bir dahaki sefere sizleri sıcacık evimizde misafir edebiliriz oğluşkayla...seve seve...sevgiler
Ayçin

11/10/2012 06:36:00

Nben de geliyorum ama kocaya bağlı umarım geç çıkmaz peki nerde buluscaz birbirimizi nasıl taniycaz

11/10/2012 06:43:00

Kimsenin kesin degil gordugum kadariyla bu durumda erteleyelim ki giden tek basina kalmasin belki onumuzdrkihafta daha net olut

11/10/2012 08:27:00

Evet bu gidişle yattı gibi daha önce de söylemiştim öğleden sonra müsait olurum diye ama nasılsa toplanılır bendesonradan katılırım diye düşünmüştüm şimdi bi aksilik filan olur yalnız ikimizsek eğer bekletmek istemem

11/10/2012 11:44:00

Arkadaşlar haftaya en i yisi 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...