Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

<123456>

Ynt: Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

11/10/2012 16:32:00

Evet 10 kasım da ATAMIZ a gittik biz.:)

Ynt: Ankara'da yaşayan 0-1 yas arası anneler haydi bebislerimizi kaynaştıralım...

11/10/2012 18:07:00

çok güzel yapmışsınız Aysu :)

03/29/2013 11:36:00

Merhaba Bir yaş grubu annelere sesleniyorum Artık havalar düzeldi Açık havada güzel bir mekanda da buluşulabiliriz

04/03/2013 18:58:00

Buluşma yeri uzun bir süre kararlaştırılmaya çalışılmış. Ankara da yaşayan bir yaş civarında çocuğu olan annelere sesleniyorum :) Havalar güzelleşti. Hafta içi bir gün TİGEM de buluşabiliriz. Haftasonu da olabilir ama o durumda kalabalık olma riskini göze almamız gerekecek. Yine de karar hepimizin: Biz nasıl istersek öyle olur; paşa gönlümüz bilir :)

Kamelyalarda oturabiliriz. Önü yeşil alan. İçerde restoran kısmı da var. Restoran tamamen camekanlı iç kısmı da oldukça büyük. Hava şartlarına göre orası da tercih edilebilir. Acıkma durumunda bir sıkıntı yaşamayız. Restoran kısmından sipariş verip içeride veya dışarıda yemek yiyebiliriz. Sonrasında da bebişleri çimlerde gezdirip dolaştırabiliriz :) Hem çocuklar için hem de anneler için bulunmaz bir fırsat. Bu kadarı yetmez diyenler varsa içimizde dahası da var. Eve eli boş dönmek istemeyenler için de bir de market var hemen karşısında. Dönerken alışveriş yapabiliriz. AOÇ ürünlerini ve pek çok diğer marka ürünleri uygun fiyata satın alabiliriz. Gidenlerimiz muhakkak vardır. TİVMAŞ kır bahçesi ve tesisleri diye de geçiyor burası.

Kıymetli görüşlerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum.

Sevgiler

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...