Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

Ynt: Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

05/04/2011 12:47:00

benim de hediyem geldi!!!! teşekkürler inci_yarenecem.çok şık ve tam yaz modu bir çantaakşama foto yüklicem.çok zevkli bir seçim olmuş incicim

05/04/2011 13:55:00

güle güle kullan canım.

05/04/2011 14:08:00

Benimde hediyem geldi çoook teşekkürler çiğdem notun ve Derinide düşünmen çoook incelik İstanbula gelirseniz beklerim.Mumluklarımda çok şık resimler akşama ama iş yerindeyim de :)
Organizasyon için de Burcuya çook teşekkür kocaman öpücükler

05/04/2011 14:38:00

Sevgili Tunam10'dan yani adaşımdan geldi hediyelerimiz. Çok ama çok tesekkürler Pınar. Egeyi de düşünmüşssün çok incesin. Tuna'yı kendime sakladım o yüzden fotoda yok. Sevgiler ve Mutlu Anneler Gunleri

05/04/2011 15:57:00

biz de sevgili Zeynep&Ekin'e (Zeynepko) çook teşekkür ediyoruz:) kızımı da düşünmüşler,cicilerimiz pek güzel:))

05/04/2011 16:19:00

Julide;

Fena mı oldu :) Esprili bir insana gönderdiğimi bildim hiç değilse, güneşe de çıkabilirsin :))

05/04/2011 16:29:00

Fotoğraf için biraz geciktim... 

Sevgili Pınar'dan kibar hediyeler... Hayatımdaki ilk anneler günü hediyelerim :) Benim gibi bir kutu delisine isabetli bir atış :)

Tekrar teşekkür ederim PinarEge :)

05/04/2011 18:17:00

İşte bunlarda benim ve kızımın hediyesi
tekrar teşekkürler

05/04/2011 19:10:00

Adaşım beğenmene çok sevindim. İyi günlerde takarsın inşallah. Egeciği de seni de öptük.

05/04/2011 20:17:00

ite bu da benim hediyem.inci_yarenecem nickli arkadaşım incicime tekrar teşekkür ederim.severek kullanacağım :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anneler Günü Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...