Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

Ynt: Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

05/10/2011 18:57:00

Rica ederim, güle güle kullan sinem, ufakta olsa bir mutluluk yaşadı isen ne mutlu:)

05/11/2011 17:07:00

benim hediyem de mugeguler den geldi tekrar kendisine çok teşekkür ederim eylül ve ben çok beğendik

05/12/2011 19:52:00

bende hediyemi salı günü aldım fakat akşamına küçük bir zehirlenme vakası geçirdiğim için yazamadım ve fotoğraflayamadım zeynep efe arkadaşıma teşekkür ediyorum (nickini yazmadığı için bilmiyorum)

05/12/2011 20:13:00

benim de hediyem geldi bugün,çok tesekkur ediyorum hülya hanıma,çok güzel ve kullanışlı bir hediye göndermiş,çok beğendim,ama nickini bilmiyorum ekleyemiyorum,

05/14/2011 20:05:00

dün akşam üzeri hediyelerime kavuştum...:)) işte benim ilk anneler günü ve ilk çekiliş hediyem...:)) teşekkürler tipi özdemir...

05/14/2011 20:51:00

tskrler burcu ama nicki hülya olan 6_7 kişi var

05/15/2011 14:04:00

benim hediyemden ses seda yok. Bayan mail attı bana..kaybolmuş kargo da..
halbuki ne çok heves yapmıştım...kursağımda kaldı ...
ılk ve son katılımım böyle bir paylaşıma....

05/16/2011 07:37:00

sevgili kisd kubra nın can deniz için yaptığı resim anneler gününde geldi,yanında harika bir takı setiyle,onun da resmini çekip yarın hemen ekliycem.çok teşekkürler tekrar.

05/16/2011 19:46:00

Benim de heidyem geldi ama kimden bilmiyorum:) Teşekkür ederim bana hediye yollayan arkadaşım:)

05/16/2011 20:15:00

bu saatten sonra hediyem gelmiş gelmemiş ne fark eder.. anneler gününden bilmem kaç gün sonra ses çıktı hanfendiden..ona ne kızgın ne de dargınım...ama benim ilk anneler günümdü... neden heves yapmıştım bu kadar bilmem.. eşim ve oğlum bana hayatımın en güzel gününü geçirttiler...

canı sağ olsun...artık önemi kalmadı..maksat burda bu paylaşımı sizlerle neşeli şekilde paylaşmaktı...yoksa hediyeymiş filan ...maksat bu değildi..herkes anlamıştır...maksat nurturia anneleri ile bu paylaşımı yaşamaktı....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anneler Günü Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...