Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

Ynt: Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

05/16/2011 20:07:00

benimde hediyem gelmedi bazı nedenlerden ötürü ona kızmıyorum,hediye hiiç öenmli değil, ama en azından bir telefon mesaj yada mail gönderilebilirdi, hediyeden daha makbule geçerdi bu..yinede teşekkürler

05/17/2011 07:10:00

Aso cum ben yolladım hediyeyi umarım beğenmişsindir. mesaj olarak gönderdim ilgili sebeplerden dolayı gecikti kusura bakma lütfen. içine not yazmalarını rica etmiştim ama sanırım unuttular:( anneler günün kutlu ve mutlu olsun :D

05/18/2011 08:00:00

Tuğçecim hediyem şimdi geldi, sanki beni tanıyormuşsunda almışsın gibi oldu tamamen zevkime ,gözüme, gönlüme hitap eden şeyler çok teşekkür ediyorum sana:)

Ayrıca diğer sayfada yazmış olduğunu ben kendi üzerime alınmamıştım niyeyse(yani senin bana alacağını düşünmemiştim), sana iki zahmet olmuş oldu sağol.

05/18/2011 08:01:00

Burcu sanada ayrıca teşekkür ediyorum. uğraşların ve emeklerin için:)

05/18/2011 08:16:00

Anneler günü hediyem nihayet geldi ama paramparça. Yollayan arkadaşım sarmaya bile gerek görmediği için paramparça olmuş. Öylece tıkıştırılınca kutunun içine ne olduğu bile anlaşılmıyor.

05/24/2011 11:26:00

benim de hediyem geldi en kısa zamanda paylaşacağım. stile tesekkuler :) senin de anneler günün kutlu olsun Aslıhancım :)

05/24/2011 15:00:00

tabi senin hediyen geldi püff dersinn:):) bize yaramadı bu çekiliş hediye falan yok:):) daha da katılmammm

05/24/2011 15:07:00

seninde annler günün kutlu olsun Serpilcim, umarım beğenmişsindir hediyemi :)

05/24/2011 18:23:00

tabiki mevzu hediye değil takıldığım asla o diil, bi telefon yada mail almamam beni üzdü sadece...

05/24/2011 18:43:00

sonuçta bu çekilişe kimse kimseyi zorla katmadı. isteyen katıldı ve ayrıca kurallarda başından yazıldı. buna rağmen katılıpta kurallara uymamak bana göre ayıp. arkadaş hediyesini almış göndermiş sonuçta onada kim çıktıysa alınıp gönderilmesi gerekirdi. olurda her an gibi olumsuz bir durum olmuştur. hediyesini alıp gönderecek bir zamanı olmamıştır hiç değilse karşısındaki kişiye bir haber vermesi gerekirdi. 
kurallara uyulmayacaktı madem neden Burcu arkadaşımız kuralları yazdı en başından.???

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anneler Günü Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...