Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

Ynt: Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

05/24/2011 20:09:00

haklısın inci_yarenecem, takıldığım tek nokta sacede ve sadece mail yada telefonn yada msj başka hiçbişi değil, maruzatı biliyorum çünkü.. Ama neyse sağlık olsunn

05/25/2011 10:31:00

Hediyem(iz) (kızım trafından el konuldu hediyeme) geleli çok oldu ama fotoğrafını ekleyememiştim. Nihayet ekleyebiliyorum, gecikme için üzgünüm.

05/25/2011 10:40:00

Nil harikaymış bu yaaaa,iyi günlerde kullanın(ana-kız):))).Bu arada hediyeyi alan arkadaştan rica etsem bana nereden aldığını mesaj atsa bayıldım bayıldım çok zevkliymiş:)))

05/25/2011 13:53:00

05/25/2011 14:18:00

çok beğendim hediyemi ama hamile kolleksiyonundan olduğu için biras büyük oldu :) doğum kilolarımın bi kısmını atamadığım için sanırım değiştirmicem :)

05/25/2011 14:44:00

Beğenmenize çok sevindim Nil. Bende bana gelen hediyenin fotoğrafını çektim ama bir türlü ekleyemedim. Bubuş, neredesin? Ankara-Eskişehir ise hemen yerini tarif edebilirim. Yok eğer başka şehirdeysen alır, sana da gönderirim. Yalnız aynısından bulma şansımız yok. Bu mağazada aynı üründen çok fazla olmuyor. Ayrıca  itiraf ediyorum, Nil'e aldıktan sonra kendime de almak için gittim ama yoktu:)

05/30/2011 11:03:00

Serpilcim hediyeyi beğendiğine sevindim şeker :) ama ben hediyeyi almadan önce senin nickname'ini nurturia'dan arattırdığımda 7 haftalık hamile gözüküyodun,neden öyle gözüktü anlamadım, meğerse 3 aylık bebişin varmış :) oyüzden hamile reyonundan seçmiştim hediyeyi,ama hediyenin içerisine değişim kartıda eklettirmiştim, istediğin başka bi kıyafetle değiştirebilirsin diye düşünüyorum,tabi eğer istersen, buarada güle güle kullan :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anneler Günü Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...