Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

Ynt: Anneler Günü çekiliş hediyelerimizi buradan paylaşalım

05/03/2011 16:19:00

başıma gelene inananamıyorum kaç gün önceden internetten hediyemi sipariş ettim en geç üçgünde kargolanacaktı.hergün arıyordum niye gönderilmedi bugün yarın beni oyaladılar az önce tekrar aradım ve ürünün stoklarında olmadığını firmadanda temin edemediklerini söylediler şok oldum ben ne yapayım şimdi ilk çekilişimde başıma böyle birsey gelmesi beni çok mahcup etti çok üzgünüm:(

05/03/2011 16:25:00

Benim paketimde de adres hatası olmuş.  Bölge olarak verilen kısımla ilgili  birini  tercih etmek durumunda kalarak bugün yeniden gönderdim. Umarım bu kez doğrudur.

05/03/2011 18:48:00

bunlarda bizim hediyelerimiz.  senem_sera çook teşşekkürler

05/03/2011 18:52:00

benim hediyem bugün geldi. foto çekemedim henüz. çooook beğendim. teşekkürler burçak. muccck

05/03/2011 19:00:00

Sagol kamila :)) iyi günlerde kullanman dileğiyle.

05/03/2011 19:11:00

05/03/2011 19:11:00

05/03/2011 19:13:00

F_Demir(Füruzan) ve biricik oğlu Ata Eren'e tekrar tesekkürler,Ata Eren'in fotosunu efe kemalin fotograf albumune yerleştirdik:))SEvgilerimizle..

05/03/2011 19:53:00

Sevgili Nazan ve biricik kızı Nil.
Hediyelerimizi çok ama çok beğendik. Bu zevkli ve eğlenceli seçiminiz için ben ve oğlum çok teşekkür ederiz. Bu arada Hatayda olman ssevindirdi bizi en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

05/03/2011 20:07:00

çook sevindim beğendiğinize:))fotolar çok güzel görünüyor, umarım güzel günlerde kullanırsınız..havalar güzelleşiyor ayarlayalım buluşalım süpper olur..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anneler Günü Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...