kahvaltıııııııı

Ynt: kahvaltıııııııı

10/30/2011 11:27:00

Ben de muhakak günde bir kere iki kasık da olsa hipp kasık maması veriyorum.meyvelerle bidkuvilerle karıştırıyorum .ya da kendi içlerinde kasık mamalarını karıştırıyorum.1 Ogün muhakak yiyor.özellikle dış çıkarma sırasında maksimum lezzetli hayır diyemeyeceği tarzda yaptım ki yesin diyE

10/30/2011 11:32:00

Berrakcim mimi çok iyi gidiyor...sevmediği birsey olmaz kolayına bu donemde.belki ekgidayi toptan reddebilirdi o kadar.oğlum da yemek secmez geceleri uyanmaz ama iste çok beni yormasa da dış. Çıkarırken huzursuz olabiliyorlar.canları acidigi için yemek istemeyebiliyorlar.sevmediklerinden değil:( kıyamam hep si bı çırpıda çıkarsın rahatca

10/30/2011 11:39:00

Berker'in bu sabahki kahvaltısı

Elma+muz+sütlü pirinçli

hepinizi öperim

10/30/2011 13:52:00

masal bu sabah kuymak yedi,tereyağı,mısır ve buğday unu,labne birazcıkda dewam sütü

11/13/2011 11:02:00

İki parmak ekmek+20 gr.labne peyniri+sütlü pirinçli bu sabahki kahvaltımızdı.

Sütlğ pirinçliye bayılan bir bebeğim var :S

11/13/2011 11:09:00

sütlü pirinçliden nefret eden bi bebeğim var :),sanırım artık hazır mamaları pek sewmiyor masal hanım ,bayıla bayıla yediği kavanoz meyvelere bile burun kıvırmaya basladı,bizde domates,pekmez,yumurta,azcık tereyağlı ekmek yedik bide süt içtik yumurtayı haslama dışında nasıl verebilirim fikri olan var mı?

11/13/2011 11:15:00

ya berrak bu kız acı sewiyor,dr daçok müdahale edip aman kesinlikle verme falan demediacaba minicik karabiberin nanenin falan bi zararı olur mu ki,yada çılbır yapsam yoğurtlu ?

11/13/2011 14:29:00

berker toz mamaların adamı 

sütlü pirinçli mi dersin, ballı irmikli mi dersin, bilmem kaç tahıllı mı dersin...
onlar olmasa ne yerdi!?
zaten kahvaltıda doyurmam mümkün olmazdı herhalde.
irmik ve pirinç unu da seviyor.

11/14/2011 06:05:00

Boyle bir grup olması guzel alternatif kahvaltı tarifleri değişiklik herzaman güzeldir bugün bizim kahvaltimizda ananasli peynir benim yaptığım ekmek pekmezle yumuşatılarak veee süt tabikide :)

11/14/2011 09:48:00

Berker'in bu sabahki kahvaltısı

Kase 1: (Rondoda çekilmiş) yulaf+devam sütü

Kase 2: Elma+muz püresi

Kase 3: 1 tane Hipp bebe bisküvisi

10 gr. labne peyniri

ne olur ne olmaz diye 1 bardak su

Sonuç: Sütlü yulaf ezmesini meyve püresiyle karıştırınca yulaf, daha da yenir hale geliyor.

Labneyi kaşıkla, sade ve kendi başına yemeyi tercih ediyor. (10 gr. labne 2 bebek kaşığı)

Annenin notu: Bebeğin kahvaltısından kalanları yemek, paha biçilemez :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Güne Bir Menü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...