kahvaltıııııııı

<12345>

Ynt: kahvaltıııııııı

11/30/2011 17:27:00

Renginur  evet hepsini tek seferde veriyorum.Dün sanki biraz katı kaka yaptı gibime geldi
bugün mesela muz koymadım.Böyle ufak tefek değişiklikler olabiliyor.Yumurta sarısı ve tuzu alınmış peynir genelde dönüşümlü veriyorum.Onu bu karışıma katmıyorum.Tadını bilsin diye kaşık aralarında genelde parmak ucumla yada kaşığın ucuyla veriyorum.Suyu bardaktan içirmeyide deneyebilirsiniz.Benim kız bayılıyor.Hele o minik 2 dişiyle bardağa tık tık yapınca değmeyin keyfine:)))
  Bende çorbalarına mutlaka kuru üzüm ve kayısı ilave ediyorum.Sebze çorbasını ilk zamanlar asla yediremedim.Sonra markete gidip kavanoz mamalarının içeriklerini inceledim.Hemen hepsinde üzüm suyu geciyor.Dedim çocuklar bu mamaları sevdiğine göre vardır bir hikmeti diye koymaya başladım.Gercekten şimdi sebze çorbalarına hiç itiraz etmiyor.kereviz, yer elması  vs hepsini yiyebiliyor.yeni nesil galiba füzyon mutfağı sevecek:)))yani en azından benimkisi...

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Güne Bir Menü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...