şu ana kadar kaç kilo aldınız..

Ynt: şu ana kadar kaç kilo aldınız..

06/13/2011 06:54:00

Ödem için kara üzüm yada toz halindeki çekirdeğini  tüketmek iyi geliyor diye okudum. Ben bu ara bol bol kara üzüm yiyorum (kuru,çekirdekli) sizde bi araştırın denemekte fayda var ayrıcada biliyorsunuz kan yapıcı özelliğide var.

06/14/2011 01:01:00

Kesinlikle kuru kara üzüm gibi yiyecekler önemli en cok demir ihtiyaci galiba bu aylarda olusuyor. Burada pek Turk yok, oyle olunca Turk marketi de yok. Kuru uzumun hic bir turlusunu bulamayinca ben de kuru yabanmersini aldim.

06/14/2011 06:44:00

Üzüldüm , Türkiyeden isteyemezmisiniz?

06/14/2011 07:36:00

Esos teşekkür ederim, hemen deneyeceğim.

06/15/2011 01:25:00

Ince dusunceniz tesekkur ederim sevgili Esos ama uzulmeyin ben alistim. Annemler soyle canin ne cekerse kargo yapalim, gonderelim diyorlar ama ooo burdaki de domates ama tat ayni tat degil, napcaz simdi :) her aklima geleni soylesem saymakla bitmez, bosverin diyorum. Her yerin kendine has guzellikleri, kendine has tatlari var. Ben de onlarin keyfini cikartmaya bakiyorum. 
Hem bence su hayatta neye inanirsaniz o olur. Ben de annelerimizin o dediklerine inanmiyorum, biseycikler olmaz benim kizima ben ona inaniyorum ;)  

06/15/2011 10:54:00

Pozitif düşünebilmemiz en güzeli :) umarım hepimiz sağlıkla kucaklarız miniklerimizi.

06/16/2011 23:57:00

Amin, esos dediginiz gibi insallah hepimiz saglikla kucaklariz bebislerimizi

06/16/2011 23:58:00

Toplamda aldigim kilo 6'ya cikmis.

06/18/2011 09:21:00

ödemler başladı mı arkadaşlar bende henüz yok çok şükür esos teşekkürler tavsiyen için ama ayaklarım bir numara büyüdü..
bu arada ilk 3 ay 4 kilo vermiştim şimdi o verdiklerimle birlikte 6 kilo aldım hızlı gidiyorum sanırım iştahım çok açık:))

06/23/2011 10:33:00

Hastanedeki basgül yanlış tartıyor bunu farkettim geçen hatfta kontrol için hastaneye gittim tartıldım 75 kilo yarım saat sonra sağlık ocağındaydım (tetenos aşısı için) 78 kilo aynı gün başka bir basgül ile tartıldım yine 78 yani sonuç olarak yine 4 kilo aldığım doğru ama sanırım hamilelik sonuna kadar korkarım ki 90'na yaklaşacağım boyum 1.75 artık siz hesap edin yarmagül gibi bişey :)) bu arada bebeğim için doktor 418 gr dedi.                   

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ekim 2011 de doğum yapacak anne adayları...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...