Sivrisinek /haşarat kovucu karışım

06/28/2011 13:21:00

Lavanta yağı aldım, sabit yağla karıştırılması gerektiği yazıyordu,oranını sordum firmadan gelen cevap:
Lavanta yağından 1 damla, zeytinyağından 10 damla olacak şekilde bir karışım yazırlayıp çocuğunuz için kullanabilirsiniz. 2 yaşının altında değilse karışıma 1 damla limon, 1 damla okaliptüs, 1 damla da nane yağı ekleyebilirsiniz.
Ayrıca ısırıkların üzerine limon yağı sürebilirsiniz, kaşıntı ve şişliği alır.

Ancak tekrar ve tekrar : ALERJİK BÜNYELİ ÇOCUKLARDA RİSK ALMAYIN DERİM, BUNLAR YOĞUN ÜRÜNLER VE KOKU ALERJİK BÜNYELERDE SAĞLIK SORUNLARINA YOL AÇABİLİR

Ynt: Sivrisinek /haşarat kovucu karışım

06/28/2011 13:36:00

SAĞOL CANIM DENEMEK LAZIM BENİM KIZIMI ÇOK ISIRIYORLAR BABASINA VE BANA DOKUNMADIKLARINDAN SİNEK VAR MI YOK MU ANLAMIYORUZ SABAH BİR BAKIYORUZ YEMİŞLER KIZIMI 

Ynt: Sivrisinek /haşarat kovucu karışım

06/28/2011 14:37:00

ben defans bıtkı ozzlu sprey aldım 2 ay ustu bebekler kullanabılır yazıyor suan daha kullanmadım ama eczacımız kullanabılırsın dedı. kasıntı ıcın fenısıtıl krem derım 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...