antalya sünnet evi-dr.gürsel ateş hakkında bilgisi olan benide aydınlatabilirmi??:))

12/22/2011 17:52:00

oğlumu sünnet ettirmeye karar verdik ve nette araştırma yaparken karşıma sünnet evi-gürsel ateş çıktı...bana iyi bir yer gibi geldi ama siz tecrübeli annelerdende fikir almak istedim..şimdiden teşekkürler..

Ynt: antalya sünnet evi-dr.gürsel ateş hakkında bilgisi olan benide aydınlatabilirmi??:))

12/23/2011 12:48:00

konyaaltında 1e1in karşısındaki yerden bahsediyorsunuz sanırım, balkonunda sünnet çocukları mankenleri var.
bu konuyla ilgili tek bildiğim "jale teyze" kreşinin sahibinin eşi olması kendisinin. bu yüzden de kreşteki hasta çocuklara da bu dr bey bakıyor.
ama tecrübem yoktur.

Ynt: antalya sünnet evi-dr.gürsel ateş hakkında bilgisi olan benide aydınlatabilirmi??:))

12/23/2011 12:55:00

dediğiniz sünnetçi hakkında bilgim yok ama biz denizi 6 aylıkken anadolu hastanesinde çocuk cerrahı Hakan beye sünnet ettirmiştik.. bi sorun çıkmadı memnunuz.:)

12/23/2011 17:05:00

evet misscapt sanırım aynı yerden bahsediyoruz...misscapt ve yasea ilginize teşekkürler..

01/07/2012 19:26:00

bebeğimiz 4 aylıkken sünnetini gürsel beye yaptırdık, biz çok memnun kaldık.tavsiye ederim..

01/07/2012 20:04:00

merhaba derya hanım benim oğlum 17 aylık çok hareketli bundan dolayı şüphelerim var iyileşme sürecinde ağrısı oldumu?ve ne kadar sürede iyileşti acaba şimdiden teşekkürler..

01/09/2012 20:30:00

mrb ceyda hanım.. bebeğimin sünnetinden 1 saat sonra biraz mızmızlanmaya başlayınca gürsel beyin bize verdiği spreyi kullandık, bebeğim rahatladı ve uyudu mızmızlığı uykusundanmıydı yoksa acısımı oldu anlayamadık.yaşadığımız tüm sıkıntı bundan ibaret,biliyorum bir anne için zor bir süreç bende çok araştırdım birçok kişinin tavsiyesi üzerine dr. beye gittik ama iyiki gürsel beyi tercih etmişim diyorum.şimdiden geçmiş olsun 

01/09/2012 22:29:00

teşekkür ederim inanın zor..araştırıp rahatlamak istiyorum sanırım tekrar saolun..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...