neden kimsenin sesi çıkmıyo

<1234>
03/04/2011 07:25:00

merhaba 2009 aralık anneleri kimsenin sesi çıkmıyo nasılsınız bebişler nasıl anlatın biraz:)

Ynt: neden kimsenin sesi çıkmıyo

03/04/2011 09:45:00

merhaba ....  yorgunluk güzel kelime günaşırı nöbet tutuyorum bir haftadır birgün evdeyim birgün işte yorgunluk benimiçin az kalır bugünlerde oğlumda bahsettiğiniz gibi dolap cekmece heryeri indiriyor ama bugünlerde birbirimize hasret kaldık o yaramazlıklarını bile özler oldum.... aralığın kaçında doğdu oğlunuz

03/04/2011 14:19:00

çocuk için mi ara verdiniz yoksa atama işleri yüzünden mi... bizimkide 4 aralık doğumlu. 4 gün farkla abiyiz o halde:)

03/12/2011 09:55:00

herkeze merhaba güncellemeyi yeni gördüm

03/17/2011 14:44:00

merhaba
yerinde durmayan bir yaramaz da bizde var. ıh ıh ıh diye herşeyi gösteren ve isteyen, iştahlı olmayan, süt ve yoğurt ağzına koymayan, sanırım şu sıra köpek dişleri çıkacağı için uykusu da değişen bir kuzu...

03/17/2011 15:10:00

iştahsızlık mı en büyük  kabusumuz mesela ben bugün işteyim ne sabah kahvaltısını yapmış aç aç uyumuş uyandığında yediği yemeği kusmuş ve bu saat oldu yediği hiç bir sey yok canım çok sıkıldı

03/17/2011 15:24:00

selam aralık anneleri ismim merve kızımı en uzun gecede 21 aralıkta sezeryan ile doğurdum istanbulda oturuyorum. doğum ile işten ayrıldım kocaeli çevre mühendisliği mezunuyum çevre laboratuarında çalışıyordum. kızımı kendim büyüteyim dedim ayrıldım. 2 hafta önce eski işyerimden teklif aldım ve haftanın 3günü çalışmak kaydıyla geri döndüm.. ilk gün çok vicdan yaptım çok özledim.kızım meme aşığı zırt pırt emer iştah deseniz hiç yok emmeyi kesince düzelir diye umut ediyorum he ayrıca uykusuzluk hat safhada gece zırt pırt memeye kalkıyor.

03/17/2011 15:28:00

merhaba merve-nisa bende 21 aralık da küçük kızımı dünyaya getirdim. 2 ay önce memeden kestim ve inanılmaz iştahı arttı.. eskiden beni bırakmaz mızmızlanır yemek yemezdi... şimdi inananın kendine güveni geldi  bebeişimin...

03/17/2011 15:29:00

hayırlı olsun özgelaraela memeden nası kestin bide gece uykuları düzene girdi mi

03/17/2011 15:35:00

memeden keserken annem babam ve eşim 1 hafta boyunca baktılar kızıma ben evin içinde köşe bucak kaçtım...zor oldu inan. sonraki bir haftada geceleri sürekli uyandı.. hatta kestiğime pişman olacak kadar... ama şimdi yine uyanıyor sütünü içiyor ve uyuyor.. tabi çocuk bu çok da süzenli olmuyor... gündüz çok memnunum ama.. bakıcıda rahat etti...

03/17/2011 17:40:00

aralık annelerinin sesi çıkmaya başladı çok sevindim... bende elif erzurumdayım devlet hastanesinde röntgen tek. olarak çalışıyorum oğluma eşimle dönüşümlü olarak bakıyoruz... bizimde memeye aşırı düşkünlüğümüz var.ayırmaya kıyamıyorum ama bazen canıma tak diyor ek gıdaya ğeçtiğimizden beri işathsız bir çocuk uğrasıyoruz işte...

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2009 Aralık Anneleri...:)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...