neden kimsenin sesi çıkmıyo

<1234>

Ynt: neden kimsenin sesi çıkmıyo

03/23/2011 08:32:00

Okurken bile imrendim elmur.Benim kızım bazen yemek +yemek suları ,çorba,bazen yoğurt kahvaltıda yumurta asla yemiyor peynir tereyağı seviyor.Tarhana çorbası vazgeçilmezi.Gece yatarken aptamilin gece için olan kaşık mamalarından veriyorum çoğu zamn onuda yemyor.Onun için gece sabaha kadar defalarca uyanıp emmek istyor.Dişleri geç çıktı şu anda 4 dişi var eli ağzında sürekli sanırım yeni dişler var gelen.2 yaşına kadar sabretmek bana düşüyor hem emmeden kesmek için hemde dişlerinin tamamlanıp oda bende rahat etmek için.

03/23/2011 08:34:00

Bu arda meyveylede arsı yok bazen portakal emiyor muz asla yemiyor elma daha çok elinde o minik parmaklartı ile parçalamak için kullanıyor.Bazen havuç veriyorum onu kemiriyor :) Her sabah pekmez veriyorum 1 tatlı kaşığı.

9

03/23/2011 08:34:00

Bu arda meyveylede arsı yok bazen portakal emiyor muz asla yemiyor elma daha çok elinde o minik parmaklartı ile parçalamak için kullanıyor.Bazen havuç veriyorum onu kemiriyor :) Her sabah pekmez veriyorum 1 tatlı kaşığı.

9 200

03/24/2011 13:10:00

bi ara yiğit te yemiyodu ... 2 hafta sadece o istediğinde verdim dr tavvisyesiylee.. sonra tekrar yemeye başladı.. inşallah sizin kuzularda yer. yemeyen çocuk çok zor biliyorum...makbule bence sende şanslısın anne sütü alıyo . en doğalı , en güzeli...

04/14/2011 12:54:00

merhaba aa ben yeni yazıldığını farkettim

10/07/2011 08:52:00

MERHABA BEN YENİ KATILDIM ARANIZA OĞLUM 24 ARALIK 2009 DA ISPARTADA DOĞDU ŞU AN BENİM İŞİM SEBEBİYLE AFYONDAYIZ EN ÖNEMLİ SORUNUMUZ SÜT PROTEİNİ ALERJİSİ İÇİNDE SÜT VE SÜT ÜRÜNÜ BULUNAN HİÇBİRŞEY YİYEMİYOR ALTERNATİF YİYECEKLER HAZIRLAMAYA ÇALIŞIYORUZ ÇOK ZOR BİR DURUM BUNUN DIŞINDA HIRÇINLIK VE İNATÇILIK PROBLEMİMİZ VAR SANIRIM 2 YAŞ SENDROMU DENİLEN ŞEY..

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2009 Aralık Anneleri...:)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...