Ankara gaziosmanpaşa 2-3 yaş arası oyun grubu kuralım

Ynt: Ankara gaziosmanpaşa 2-3 yaş arası oyun grubu kuralım

02/09/2013 18:50:00

çok sevindim. ibrahimde keyifli vakit geçirdiyse gerisi önemli değil zaten:)bi istanbula gidim gelim de bende katılırım bakarsın:)

02/09/2013 18:51:00

Daha yeni açılan bir yer burası bahar ve 2 kişi işletiyorlar benim anladığım kadarıyla, ilerleyen dönemlerde çözüm bulurlar belki bu soruna

02/09/2013 18:56:00

FİYATI KONUŞTUNUZ MU PEKİ HATİCE?1 SAATT Mİ KALDINIZ

02/09/2013 19:05:00

Bencede hasta bir bakicinin cocuklarin yaninda ne isi var :-/ dokunmasa bile grip oyle kotu bir mikropki aoludugu havadan hapsurugundaki tukurukten bile gecebiliyo.en azindan baharinda dedigi gibi erteleyebilirlerdi biraz acemi gordum ben sahsen.sen cocugunu oynattiktan sonra niye uste para veresinki?

02/10/2013 11:09:00

Ben gördüğüm kadarıyla çok hasta biri yoktu o gün şirin dünyasında .Bahar (kızım) ve ben memnun ayrıldık.Belki hasta olma ihtimali nedeniyle oyun ablası öyle söylemiştir.Bunu söylemesi bile çocukları düşündüğünü gösterir.Sonuçta bizleri etkileyen olumsuz bir durum olmadı.Çocuğumla oynamaktan da zevk aldım ayrıca :) Hatice ve Aslı anne ile olmak güzeldi.Her hafta gideceğiz gibi görünüyor.Hatta sahipleri gruplar gelince bana haber verecekler.Bakalım.Haftaya gittiğimizde indirim talebinde bulunacağız.....Şimdi gelelim fotoğraflarımıza:)

02/10/2013 11:10:00

Haftaya bize katılmak isteyenleri bekleriz efendim :)

02/10/2013 11:16:00

fotolarınıza bayıldımm:) mekanda harika gözüküyor. ne iyi yapmışsınız hem giderek hem fotolarınızı bizimle paylaşarak:)

02/10/2013 11:27:00

Bakicinin hasta olmamasina sevindim bende oyle deyince baya oksuren hapsiran grip olmus biri canlandi gozumde resmen korktum cocukar adina ;-) gorunuse gore herkes eglenmis onemli olanda o.

Zaten HATİCE yi anca resimlerden gorur olduk burdan sitemlerimi bildiriyorum kendisine :-(((( resim paylastigin icin ayrica tesekkur ederim bende burcu yoksa goremiyecektik hatunu hih :-P

02/10/2013 12:53:00

Ben de gayet memnun kaldim. Burcu ve haticeyle sohbet guzeldi bebislerde cok eglendi. Ev uzak olmasina ragmen geldigime degdi. Elimden geldigince katilmaya calisacagim

02/11/2013 07:23:00

bu hafta düşünüyormusunuz. ben de katılmak ısterım. fıyata ne dıyorlar..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...