Ankara gaziosmanpaşa 2-3 yaş arası oyun grubu kuralım

Ynt: Ankara gaziosmanpaşa 2-3 yaş arası oyun grubu kuralım

02/15/2013 18:24:00

biz yarın geleceğiz allahın izniyle.

02/15/2013 18:34:00

Yarın görüşürüz bahar, pınarkuvvetli aradı beni de, o da çok gelmek istiyor, taa Etlikten gelmeye çalışacak yarın.

02/15/2013 18:44:00

hatice saat 12 değil miydi yanlış hatırlamıosam,11 buçuk yazmışsın da?

02/15/2013 19:02:00

Bu hafta 11:30 yapmıştık aslıbulut ve pingu ile konuşarak

02/15/2013 19:05:00

12 olsa daha iyi olurmuş sanki,12 diye biliyodum ben.neyse yetişiriz heralde.yakın zten yoldan zaman harcamam o yüzden.

02/16/2013 08:49:00

Kizlar bulutun atesi var disten mi usuttu mu anlamadim bu seferlik gelemicez:(iyi eglenxeler

02/16/2013 15:28:00

BUGÜN ŞİRİN DÜNYASI BENİ HİÇ TATMİN ETMEDİ AÇIKÇASI,OYUN ABLASI ZATEN YANIMIZA DAHİ UĞRAMADI ORDA KALDIĞIMIZ SÜRE BOYUNCA.SADECE DURUNUN MONTUNU ÇIKARDI VE GİYDİRDİ,ARTI AŞIRI SOĞUKTU.BAYAN GEÇ GELDİĞİNİ VE KOMBİNİN GEÇ AÇILDIĞINI O YÜZDEN SOĞUK OLDUĞUNU SÖYLEDİ Kİ DURU ARABAYA BİNDİĞİN DE OHH ANNE DEDİ.ISINDI ÇOCUK.İKRAM OLARAK SADECE ÇAY VARDI,ÖYLE KEK PASTA BÖREK GÖREMEDİK YANİ.ARTI YERLERDE EN KÖTÜ BİR HALIFLEKS FELAN OLMALIYDI.NORMAL KARO YERLER ÇOK İTİCİ GELDİ BANA.SMILE KIDS VE BUNA BENZEYEN YERLERDE YERLER YA HALI KAPLAMA YA DA KORUYUCU MİNDERLER VAR.ÖYLE OLUŞU AYRIYATEN SOĞUK OLMASINI SAĞLIYOR ZATEN.EN UFAK BİR DÜŞÜŞ BİLE UMMADIK YARALANMALARA NEDEN OLABİLİYOR ÇÜNKÜ.OYUNCAK OLARAK DA ÖYLE ENTERESAN DEĞİŞİK ŞEYLER GÖREMEDİM.ANKAMALL DELİ SMART PLAY BİLE DAHA ZENGİN BU YÖNDE.NEYSE BAKALIM,HAFTAYA DA CURCUNAYI DENEYECEĞİM.ORAYI ÇOK ÖVÜYOLAR,UMARIM MEMNUN KALIRIZ ORDAN......

02/16/2013 16:26:00

benim önerim natavega (chicco yanı oyun alanı) arkadaşlar, ben bugün kuzumu götürdüm ve memnun kaldım, parada vermedim :)

02/16/2013 16:46:00

oyun alanı derken ankamall chicco nun önünde boş havuz gibi yer var ,çocuklar hopluyor zıplıyor serbest.onun gibi bir yer mi yoksa normal oyuncaklı vs...gibi mi acaba?hoş bize orası uzak 

02/18/2013 07:48:00

pluscore, gözlemlerini paylaştığın için teşekkürler, gelemediğimiz için üzülüyordum. Biz cumartesi günü smile kids gym birlik şubesinde deneme dersine gittik. ordan çıkışta Elasu'nun enerjisi vardı ama benim takatim kalmamıştı, şirin dünyasına gelemedik. smile kids gym'e gelince, kızım çok eğlendi, çok sevdi ama orası da biraz soğuktu, dünya para alıyorlar mekanı bile ısıtmıyorlar, nasıl işletmeci bunlar anlamıyorum. buna rağmen Elasu çok mutlu olduğu için üye olduk. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...