Ankara gaziosmanpaşa 2-3 yaş arası oyun grubu kuralım

Ynt: Ankara gaziosmanpaşa 2-3 yaş arası oyun grubu kuralım

02/07/2013 08:43:00

BEN ÇOK PAZARLIKCIYIMDIR,EĞER PAZARLIK EDİLMEYE MÜSAİT KİŞİLERSE BASTIRIRIM FİAT KONUSUNDA :) EWT TUĞÇEYE KATILIYORUM,YOL PARASI FELAN DA VAR , YAKILACAK YAKIT PARASI VS...TUĞÇE BENZİNİ BOŞVER TÜP TAKTIR ARABANA,BU DEVİRDE BENZİNE GÜÇ MÜ YETER:Dben bugün arayıp tam yerini öğreneceğim ama bize yakın sanırsam

02/07/2013 09:02:00

;)) Bahar zaten arabamız tüplü.ama taa dikmen-sokullu tarafından geleceğim ki en uzak gelen benim sanırsam :P

ama ikramlıklar ücretsizse baya uygunmuş fiyat.genede denemek lazım.bakalım ev ahalisinin artma azalma durumuna bağlı olarak ayarlayabilirsem geleceğim bizim cadıyla :P

02/07/2013 09:07:00

aradım şimdi yeri sormak için  çok da yakın değilmiş bize,eh işte  yaniii...fiyat konusunda hiç indirim yapmıyolar ama yaaa yeni açıldık vss...dediler..aya vurduğunda 80 tl yapıyor.80 tl verdikten sonra  birlikteki smıle kıds jimnastiğe götürürüm,hem jimnastik yapar hocalarla hem de verimli bişey yapmış oluruz.zaten biz büyük kalıyoruz oyun grubu için,3 yaşız.maksat havalar ısınana kadar ewde sıkılmasın diye vakit geçirmesi için bi organize yapmek istiyorum ben.neyse bakalım cumartesi günü tekrar görüşürüz yüzyüze bayanla.bu arada hatice hanım kim?

02/07/2013 10:18:00

süper bilgilendirmişsin tşk ederim.sana katılıyorum eğer memnun kalırsak düzenli gideriz bebişlerde kaynaşır.c.tesi görüşmek üzere

02/07/2013 10:56:00

aslıcım geldiğine çok sevindim

biz de ordayız cts

02/07/2013 12:12:00

Hatice benim bahar:)

02/07/2013 15:50:00

betül said olunca ben betül diye düşünmüştüm de ondan şaşırdım:)teldeki bayan hatice hanımla konuştum dedi

02/07/2013 20:59:00

kızlar kızılay güvenparkın önünden 317 BAĞCILAR otobüsü çok yakınından geçiyormuş.büyük ihtimalle biz öyle geleceğiz gelirsek ;)

02/08/2013 05:20:00

arkadaşlar kötü bir süprizle karşılaştım, antalyadaki görümcem yılda 1 kez ankaraya gelir, oda tam kızımı ilk defa oyun grubuna götüreceğimiz güne denk geldi :(( bugun bize yatılı geliyor oğluyla beraber, büyük ihtimalle biz gelemeyeceğiz, çok üzgünüm malesef, inşallah beğenirsiniz iyi bir yer çıkarda düzenli gitme kararı alırsanız haftaya ordayız.

02/08/2013 10:09:00

tuğçe 317nin esattaki durağı bana 1 sokok ötede çok yakın,kızılaydan sonraki ilk değil 2.durak zaten.isterseniz ben sizi ordan olabilirim,zaten ben de vedat dalokaya gitmek için o durağın önünden geçecem.317 çok dolandırıyor,ben kestirmeden gidecem.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...