Ankara gaziosmanpaşa 2-3 yaş arası oyun grubu kuralım

Ynt: Ankara gaziosmanpaşa 2-3 yaş arası oyun grubu kuralım

02/08/2013 10:26:00

Aaa walla super olur bahar ;-) ozelden yaziyorum cebimi cok tesekkurler;-)

02/08/2013 11:30:00

Neyse gerek kalmadi bahar 3yas ustu kabul etmiyolarmis :-((((

02/08/2013 11:59:00

hiçakılda olmayan bir telefon geldi biraz önce, cebecideki eski komşularım ew hayırlamasına gelmek istiyolarmış yarın,bir kere geri çevirmiştim bir işim olduğu için bu sefer de hayır diyemedim ayıp olur diye.kayınvalidemin de eski komşuları.dolayısıyla yarın onları kabul edecem mecbur.dilerseniz haftaya hepbirlikte gidelim,bir arkadaşın da akrabası gelmiş sanırım o da gelemeyecem yazmıştı yanılmıosam.isterseniz haftaya hepbirlikte gidelim, isterseniz gitmeyek isteyenler takılsın.nası yaaa tuğçe biz de 3 üz ,sayılı günümüz kaldı yani biz de mi gelemeyecez yani şimdi anlamadım.yaş sınırı ne alaka ki?

02/08/2013 14:59:00

9 şubat GOP Şirin Dünyası Parti Evi Buluşması 12-14 saatleri arasında

1-betul_said

2-pluscore(bahar-duru)

3-pingu

4-aslibulut

Bunun dışında 2 anne daha gelecekmiş arkadaşlar(Bence 6 iyi bir sayı), yani 6 kişiyiz bu hafta. Listedeki herkes geliyor değil mi?

02/08/2013 15:15:00

malesef biz yokuz bu hafta betul said

02/08/2013 15:23:00

Haftaya gelirsiniz sizde, ben 3-4 kişi olursak her hafta gitmeyi düşünüyorum.

02/09/2013 06:35:00

simdi kimler geliyor gidipte yalniz kalmayalim :(((

02/09/2013 17:01:00

hatice nasıldı bugün?

02/09/2013 18:43:00

Ben memnun kaldım Nilim, nurtiden aslıbulut,pingu(burcu) ve ben vardık, onun dışında 2 çocuk daha vardı. Havuçlu kek ve kısır yapmışlardı çayın yanına, ev ortamı gibiydi. Oyun ablası gribal enfeksiyon geçirdiği için çocuklara dokunmamasını rica ettim ve mecburen kendimiz oynattık çocukları. Aslı ve burcu ile de muhabbet ettik. Benim açımdan güzel bir gündü.

02/09/2013 18:48:00

nası yaaa,madem bi grip durumu var ya başkası gelseydi ya da söyleselerdi abla hasta diye o olmamış bence.iyiki de gelememişiz o zaman.çocuk bir hastalandı mı soluyor hemen çiçek gibi.avm ye bile sırf o yüzden gitmiyoruz kapalı alan,aksıranlar öksürenler hapşuranlar vs....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...