Sonunda başardık

09/03/2010 12:34:00

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Ynt: Sonunda başardık

09/03/2010 12:38:00

aferimm Efe ye.
 Biz de mutlu sona aylarrr süren  zorlu bir süreçte ulaştık. Bir ara müsait olunca uzun uuzn yazmak isterim.farklı bir süreç oldu bizimki

09/03/2010 12:40:00

ne güzel gözünüz aydin, çok sevindim. darisi bizlerin basina:)

09/03/2010 12:44:00

gözün aydın darısı bizim başımızaa:(

09/03/2010 12:52:00

Harika bir haber peyibal, senayc. Umarım en kısa zamanda bizde bezsizleşiriz, şu aralar ben pek tembelim bu konuda.

09/04/2010 07:19:00

tebrikler...

09/05/2010 20:07:00

Tebrikler Peyibal... Olayı çözmüşsünüz şahane bir şekilde.
Bizim olay da şu durumda: Çınar gecen haftadan beri çok tatlı bir şekilde "çişşşş" diyor sabah kalkınca ve bazen gün içinde..
Yaz boyu evde hep külotla yada adem baba kılığında dolaştı, hem ayakta -oraya buraya bazen küvete- hem lazımlıga oturarak çiş yapma deneyimini edindi.. Kaka konusu ise genelde sabahları yakalıyoruz, yapmazsa gözüm sürekli üstünde oluyor çünkü geldiginde gözleriyle beni arıyor ve şikayetci bir tavırda sesleniyor, hemen lazmlıga götürüyorum, işlem gerçekleşiyor...
Artık ögle uykularından ve -genelde- gece uykusundan kuru kalkıyor.
Sanırım biz de yaz bitmeden mutlu sona ulaşacak gibiyiz :D
Herkese sevgiler ve kolaylıklar...

09/06/2010 05:49:00

seralp sizde de gelismeler harika, bir an önce mutlu sona kavusmaniz dilegiyle... darisi bizleirn basina insallah.
hazir buralara ugramisken Beyza'nin durumundan da bahsedeyim: Beyza yaklasik üç aydir anneanneleriyle köydeydi. uzuuuun zamandir çiss ve kaka olayini çözmüs olmasina ragmen köyde sürekli bahçede olmasinin ve anneannesinin ilgilenmesi gereken bir sürü baska seyler olmasinin etkisiyle simdiye kadar çogunlukla bezliydi, gerçi çogu zaman kuru ve kazasiz günler geçirdi ama anneannesinin gözünden kaçirdigi bazi zamanlarda da çis ve kakasini bezine yapmak zorunda kaldi maalesef. ancak dün itibariyle köy olayi bir sonraki yaza kadar kapandi. artik Istanbul'da çogunlukla ev içinde geçen günlerde anneannesinin Beyza'yi daha iyi takip edebilecegini ve mutlu sonra bir an önce bizim de kavusabilecegimizi umut ediyorum.
herkese kolayliklar

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bezsiz Bebek

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...