Bedava BBC Kids Zone

03/12/2010 19:32:00

Bugün GEO'ya bakarken, GEO'ya 72 TL'ye üye olarak, yanında BBC Kids Zone'u bedava alabileceğimi okuduk Gökhan'la. Yanlış görüyor olmalıyız diye gözlerimizi açıp tekrar tekrar baktık ama hata yok gibi.

Hemen size yazayım dedim, sakın kaçırmayın, zaten GEO süper dergi, üstüne BBC Kids Zone veriliyorsa üstüne para veriyorlar gibi olmuş resmen.

Hala taksitlerini öderken benim çok tadım kaçtı tabi. Yarın Boyut'u arayıp konuşacağım bu ne biçim iş diye.

Ynt: Bedava BBC Kids Zone

03/12/2010 19:47:00

Valla alın bence, ben çok beğeniyorum, hangisi hangisine destek oluyor bilmiyorum ama kesin yararı oluyor.

03/12/2010 21:11:00

hemen baktim ama web sitesinde hic bahsetmiyor bbc kids zone'dan. 54 TL'ye uyelik + ulkeler ve dunya serisi hediye diyor. siz derginin kendisinde gordunuz heralde, di mi? yarin bir geo alalim en iyisi :)

03/12/2010 21:19:00

Hülya,

Evdeki ingilizce bilmeyen herhangi birini Tuna ile beraber oturtun başına, ikisi de ogrenip kalkar.

Ben bu dvd'lerde uygulanandan daha iyi bir öğretme yolu hayal edemiyorum. Çok basit yaklaşıyor. Çocuğun zaten bildiği bir şeyi görsel olarak hatırlatıp ingilizce karşılığını söylüyor ve çok mantıklı tekrarlar yapıyor. Ya da iki komik tip var (gerçekten çok komikler, ben de oturup izliyorum), Hello, Goodbye ve What is your name'i 3 dakika boyunca öyle bir oynuyorlar ki mesela, nerede Hello nerede Goodbye denir çocuk kendi çıkarıyor zaten. Şiddetle öneriyoruz.

13 dvd + kitapları + GEO = 72 gerçekten saçma bir denklem, biz oturup dikkatlice açığını aradık reklamın (biraz da kazık yemenin verdiği gazla :), ama bulamadık.

Sitesinde fiyat 299 TL. Hadi kampanya mampanya 199 TL'ye düşse neyse de bu nasıl fiyat anlamadık :)
http://www.boyutstore.com/urun/bbc-active-kids-english-zone-dil-egitim-seti.aspx

Boyut'a da gerçekten kızdık. BBC Active Learning English With Ozmo alalım diyorduk, bu kazığı kendimize yedirip bir ürün daha alamayacağız herhalde, bilemedim.

03/12/2010 21:20:00

Evet bu ayki GEO'da iç sayfalarda. Alın alın :),

Dergi'nin çocuk eki Geo Lino'nun iç kapağında da var.

03/13/2010 13:42:00

kupon biriktirip aldım,kızım iki yaş 1 aylık iişte ilk kitabı açıp bakıyoruz renkleri söylüyorum yani resimlerine bakıyoruz çok seviyor ama ortalarda bırakmıyorum yırtma eğilimi var birazda:)
cd sinide izledik gayet güzel

03/13/2010 14:14:00

Umarım doğrudur geçen gün D&R' da seti ve fiyatını gördük daha vakti var nasıl olsa diye kendimizi teselli ettik.

Derginin bu ayki sayısını hemen bir alıp üye olalım bizde.

Çok teşekkürler.

03/13/2010 16:44:00

bugun dergiyi aldim ve biraz once de web sitesinden aboneligimizi baslattim. web sitesinin adresi http://www.cinerabone.com/. ana sayfada geo dergiye abone ol butonu cikiyor zaten. sadece "ulkeler ve dunya" serisi hediyesi varmis gibi yaziyor (dun aksam da ben boyle sanmistim), ancak abone ol butonuna basinca diger hediye opsiyonlari da cikiyor. arasinda bbc active seti de var.

ayrica 0212 313 7744'u arayarak da abone olabilirsiniz.

dergiden gorebildigim kadariyla reklam almislar setin uzerine, o yuzden bu kadar ucuza geliyor olabilir. dvd'lerin ve kitaplarin uzerinde haberturk logosu var gibi okudum, eger yanlis gormuyorsam. ya da buyuk ihtimal fturkmen'in bahsettigi kupon biriktirme promosyonundan kalanlar da olabilir. uzerinde haberturk yazdigindan magazadan satis da yapamiyorlardir. bu durumda sinirli sayida oldugunu varsayabiliriz.

03/15/2010 08:07:00

Damla, Gökhan çok teşekkürler haberdar ettiğiniz için. Geo'yu arada alıyordum ama düzenli takip etmiyordum. Hatta geçen ayki sayıyı almış, ama Mart sayısını henüz almamıştım. Haftasonu dergiyi alıp, aboneliğimizi başlattık. Hadi hayırlısı diyorum :)

alkan'a katılılıyorum, dergideki abonelik tanıtım sayfasındaki resimlerde benim de HaberTürk logosu dikkatimi çekti. Fiyatın düşüklüğünün sebebi promosyondan kalanların eritilmesi ya da reklam alınması olabilir gibi geliyor bana da. Her durumda şık oldu :)

03/15/2010 08:33:00

Damla ve  Gökhan

Çok teşekkür ederim. Bu bölümü dün gece okudum ben ve sabah da hemen Ciner grubu arayarak aboneliğimi başlattım. Bu kısma bu haberi  yazmasaydınız görüp almama imkan yoktu. Ben Geo'yu düzenli takip etmiyorum çünkü.

Çok iyi oldu. İyi ki varsın Nurturia :=)

03/15/2010 09:17:00

teşekkürler damla ve gökhan
  biz daha küçüğüz ama bu fırsatı kaçırmak istemedim doğrusu hemen internetten üyeliğimizi başlattık

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...