Eşlestirme kartları eğitici tak sök oyuncaklar arıyorum

06/19/2012 09:54:00

18aylik kizim icin arıyorum arkadaslar elinizde varsa alabiliriz

Ynt: Eşlestirme kartları eğitici tak sök oyuncaklar arıyorum

07/06/2012 21:16:00

Eslestirme kartlari derken aynisindan iki tane olup hafiza karti denilenlerden mi? Yoksa puzzle tarzi mi

hafiza kartlarini oglum severk oynadigiicin henuz elden cikaramiyorum tasinana kadar(yurtdisina tasiniyoruz ekim ayinda nasipse)

Bende zit kavramlar kartlari var sifir hic kullanmadik. Asagi yukari gibi ikili eslestiriliyor

Bir de sayilar kartlari var. 20ye kadar sayilar var ve yanlarina sekiller takiliyor. 8 rakamina 8 kelebek gibi. Her sayi ve ona ait diger parcanin Arkalari da ayni renk dolayisiyla sayi sayamayan yastakiler renkleri eslestiriyor. Bu kartlarin ilk on tanesini cikartip 10-20 arasini hic kullanmadan kaldirmistim. Ama sayilarla ilgili birkac kart oyunumuz var dolayisiyla digerlerini oynarken bu takimi 3-5 kere oynadik henuz.

Tak sok oyuncak da eminim vardir ama henuz oyuncaklari elden geciremedim.

Kartlarla Ilgilenirseniz fotograf cekip gonderebilirim. Buraya eklemeyi bilmiyorum, bilgisayarim bozuk cep telefonundan giriyorum, belki o yuzden olmuyordur. Mail adresinizi verirseniz oraya gonderebilirim.

Ynt: Eşlestirme kartları eğitici tak sök oyuncaklar arıyorum

07/06/2012 21:19:00

Bir de sonradan aklima geldi, bir parcasinda anne digerinde yavru hayvanlar olan bir puzzle var. Iki parcadan birindeki hayvan sakli ama. Surgulu bir kismi var onu cekince gorunuyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...